dr hab. n. med. Robert Krysiak

Endokrynolog

Bardzo polecam. Chociaż wizyty nie są tanie, ale warto. Swoją drogą ogromna wiedza, umiejętności praktyczne i taktowne podejście do pacjenta

Bardzo dobry endokrynolog. Bardzo pomogl mi i mojej corce.Serdecznie polecam wszystkim za wyjatkiem egocentrykow z zaburzeniami osobowosci.Tym dr Krysiak (i chyba zaden inny endokrynolog) nie pomoze

nie mam pojęcia skąd biorą się te pozytywne opinie na temat tego lekarza - mi nie pomógł, a wręcz podczas każdej wizyty u tego lekarza byłam traktowana na zasadzie - byle szybko odbębnić wizytę, skasować pacjenta i do widzenia(cena wizyty to 150 zl + 50 zl USG) odnoszę wrażenie, że pan doktor nie analizuje wyników ft3 i ft4, opiera się głównie na wartości TSH, na bardzo wysokie przeciwciała p.tarczycowe zalecił mi tylko selen, a staram się o dziecko generalnie nikomu nie polecam i zastanawiam się skąd taka dobra opinia pana ...

generalnie nikomu nie polecam i zastanawiam się skąd taka dobra opinia pana doktora na forach internetowych, zwłaszcza biorąc pod uwagę terminy wizyt u innych polecanych endokrynologów na śląsku, gdzie niekiedy czas oczekiwania na wizytę to 3-6 miesięcy, a do doktora Krysiaka wystarczy zadzwonić 1-2 tygodnie przed wizytą - a w poczekalni pustki...

Zdecydowanie najlepszy endokrynolog, jakiego spotkalam.

Zdecydowanie najlepszy endokrynolog, jakiego spotkalam.

Dzieki Docentowi Krysiakowi, dowiedziałam się co mi dolega i w jaki sposób się leczyć. A to najważniejsze. Docent prowadzi w sposób rzetelny i profesjonalny wywiad z pacjetem. Zadaje wiele pytań, diagnozuje. Pacjent napewno nie jest pozostawiony samemu sobie. A do tego jest kulturalny i kompetentny. Najlepszy specjalista z dziedziny endokrynologii i chorób wewnętrznych. Z całą świadomością polecam Pana Docenta wszystkim pacjentom.

Lekarz z powołania. Idealny do trudnych diagnoz!

Lekarz z powołania. Idealny do trudnych diagnoz!

super doktor polecam z pełnym zaufaniem

super doktor polecam z pełnym zaufaniem

Świetny fachowiec i człowiek. Jednym słowem polecam

Świetny fachowiec i człowiek. Jednym słowem polecam

bardzo kompetentny, z duza wiedza i co wazne nie traktujacy "tasmowo" pacjentow, a przy tym przyjemny, uprzejmy czlowiek. polecam!

Same najwyższe noty mówią za siebie. Po prostu the best. Polecam każdemu

Same najwyższe noty mówią za siebie. Po prostu the best. Polecam każdemu