dr hab. n. med. Robert Krysiak

Wiele razy byłam sama, z dziećmi lub z rodzicami u lekarzy. Rzadko się zdarza bym była zadowolona, bo poziom większości lekarzy nie poraża. Wśród tych nielicznych jest pan dr Krysiak. Nie tylko że miły, ale również wyrównał mnie endokrynologicznie, co nie udało się wcześniej kilku innym endokrynologom. Polecam

Ja jestem super zadowolona. Szybko rozwiązał mój problem zdrowotny i teraz biorąc leki czuje się tak jak moje zdrowe rówieśnice (mam 25 lat). Stąd najwyższe oceny we wszystkich kategoriach

Niestety ja mialam diametrialnie inne doswiadczenie, Idąc do pana Doktora liczylam na jego fachowosć i podejście kompleksowe do mojego problemu,zwłaszcza czytając tak pozytywne opinie o nim i jego doświadczeniu. I tu sie rozczarowałam,wizyta trwała 10 minut,Pan Krysiak rozmawialal ze mna jakby robił mi łaskę,trzy zdawkowe zdania i dowidzenia.Kiedy próbowałam o coś dopytać dal mi do zrozumienia że już ze mną skończył.Byłam zaszokowana. To wszystko za jedyne 120zł.Było mi bardzo przykro.

Niestety ja mialam diametrialnie inne doswiadczenie,
To wszystko za jedyne 120zł.Było mi bardzo przykro.

Polecam, lecze się u Pana doktora juz pare lat, wyjątkowy człowiek

Polecam, lecze się u Pana doktora juz pare lat, wyjątkowy człowiek