dr n. med. Robert Krystowski

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Wspaniały chirurg i ortopeda , duże doświadczenie i profesjonalizm. Operował z powodzeniem mężowi dwie nogi za co serdecznie dziękuję. Polecam z całego serca.

jestem pacjentem pana doktora moim zdaniem jest bardzo dobrym fachowcem,miły,solidny,pełen profesjonalizm ,gorąco polecam

Wizyta kontrolna u tego doktora. Spodziewałem się czegoś więcej. Byłem w trakcie rehabilitacji, z bardzo ograniczoną możliwością ruchową ręki. Liczyłem, że za namową rehabilitantki i moją, lekarz oceni zakres moich ruchów i coś doradzi. Niestety, liczyły się tylko papierki i ubezpieczenia. Gdyby poświęcił więcej czasu pacjentowi, a nie dokumentacji, może miałbym lepsze zdanie o tym lekarzu.

Od dzieciństwa mam problemy z kolanem doktor Krystowski juz drugi raz mi ratuje kolano robiąc artroskopie. jestem mu bardzo wdzięczna bo inni lekarze tylko rozkładali ręce. będzie moim lekarzem aż do śmierci :)

Wszystkie pozycje zdecydowanie na TAK - mogę jedynie ubolewać że tak późno trafiłem pod jego opiekę.Wykonał drugą artroskopię na tym samym kolanie usuwając zrosty i czyszcząc je po poprzedniku. Dzięki temu coraz lepiej chodzę po prawie 1,5 roku .Jeszcze sanatorium i mam nadzieję na powrót do pracy.Wielkie dzięki Panie Doktorze z życzeniami samych zadowolonych pacjentów.

Jestem bardzo zadowolony z dr. Krystowskiego, polecił mi go kolega, specjalista na wage zlota, dzieki niemu mogę chodzic i dalej uprawiac sport.

Jestem w 100% zadowolona z tego lekarza i polecam go kazdemu.Jako jedyny uratowal moje obydwa kolana i dzieki temu normalnie funkcjonuje!Czytajac opinie negatywne,zastanawiam sie dlaczego?Ja wystawiam pozytywna,ale tylko ze swojego przypadku.Doktor Krystowski zrobil mi artroskopie dwoch kolan i jakbym miala jeszcze raz cos robic to tylko u niego i przez niego.Teraz jestem po drugiej wlasnie artroskopi kolana i czuje sie bardzo dobrze.Panie doktorze z calego serca dziekuje i zawsze bede dziekowala,bo jako jedyny lekarz,to Pan mnie wysluchal i pomogl i nie powiedzial jak inni co mi moze dolegac w wieku 28 lat,hm a jednak moglo i wiek nie gra tu roli.Jeszcze raz dziekuje......

Dr. operował mi kolano, jestem zadowolona z rezultatu. Wcześniej kolano mi się blokowało przy kucaniu. Teraz jest ok. :)

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza. Bardzo mi pomógł, zawsze wysłuchał i wspierał dobrym słowem. Bardzo dobry fachowiec. Zadowolenie 100% :)

niestety mam negatywną opinię o doktorze. kilka lat temu zaczełam miec okropne bóle w obu kolanach. po 3 minutowym wywiadzie-badaniu lekarz stwierdził że to zmiany zwyrodnieniowe ( w wieku 25 lat?!) i konieczna jest artroskopia. pod nóż poszło 1 kolano. byłam załamana i zaufałam ale niestety się zawiodłam. nie zgodziłam się na drugie. powód prosty - z kolanem jest gorzej. natomiast to nieoperowane świetnie zareagowało na glukozaminę, omega3 i fizjoterapię. po co była ta artroskopia doktorze, dla kasy? pamięta Pan przysięgę - nie szkodzic?! co z etyką?