lekarz Robert Kucharski

Neurolog

Chodziłam do niego w Żninie - był moją ostatnią deską ratunku i okazało się, że pomógł. Stwierdził nerwicę i dobrał leki, które brałam rok - jestem już po odstawieniu póki co nawrotów nie ma. Pomógł bardzo i wspierał. Kompleksowy wywiad. Jako lekarz silna osobowość - może czasem przeszkadzać, ale idzie się przyzwyczaić. Nie naciąga, jeśli widzi, że wszystko jest oki to kończy leczenie i wizyty. Mogę go polecić.

Lekarz jest bardzo dokładny. Bada i czyta wszystkie dokumenty, przegląda wszystkie leki, dużo odstawia i zmienia, zna się na tym co robi. Godny polecenia

Trafiliśmy do tego lekarza skierowani w desperacji kiedy nic nie pomagało a syn czuł się coraz gorze od wielu lat. Kilka razy zmienialiśmy leki, kilka razy musieliśmy być na wizytach. Pan doktor zawsze pomagał, namawiał syna do cierpliwego brania leków, tłumaczył co się dzieje i dlaczego. Jest bardzo dobrze. Tyle lat cierpienia i jednak może być dobrze. Dziekujemy

Cenię za kompetencje,wiedzę i poczucie odpowiedzialności.Dziękuję za diagnozę i skuteczne leczenie("wróciłam z wyspy bólu i rozpaczy").Myślę że Pan doktorze,ja także zdajemy sprawę że nasze relację nie należały do łatwych bo jestem pacjentem nie pokornym.I jeszcze ważna rzecz poczucie bezpieczeństwa kiedy się wie że gdy jest problem można zadzwonić i Pan ten telefon odbierze.

Pan Doktor opiekuje się moją rodziną. Rozpoczeliśmy leczenie od mojej babci. Potem leczył moją mamę i tatę. Teraz leczy moją cicię. Po pierwsze leczy skutecznie. Po drugie zawsze wyjaśnia co robi i dlaczego. Po trzecie wyjaśnia, że leki to nie wszystko. Zajmuje się pacjentem w całości a nie tylko jako neurolog. Oprócz tego zajmuje się cała naszą rodziną i wyjaśnia jak postępować. Na końcu udzielił wielu bezinteresownych rad w zupełnie innych sprawach zdrowotnych. Polecam tego lekarza

Wciąż poszukujesz "Neurolog Żnin"?

Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
Śląska 24/8
85-235 Bydgoszcz
Awimed
Hallera 2C
Bydgoszcz
"Krystyna Kopa i Wspólnicy" Sp. z o. o. Centrum Zdrowia "Błonie"
Broniewskiego 9
85-316 Bydgoszcz