Od 15 lat zajmuje się leczeniem chorób skórnych i wenerycznych, a od 2006 roku wybranymi zagadnieniami z zakresu medycyny estetycznej ...

Od 15 lat zajmuje się leczeniem chorób skórnych i wenerycznych, a od 2006 roku wybranymi zagadnieniami z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej

Doświadczenie w Dermatologii zdobywałem pracując i szkoląc się w wielu ośrodkach Klinicznych w Polsce oraz zagranicą. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Etsetycznej ,Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.Nadal podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestniczenie w ku...

Świetny specjalista, zdecydowanie polecam. Bardzo pomocny, uprzejmy, przykuwa szczególną uwagę do problemu oraz bardzo szybko stawia trafne diagnozy, a co tym idzie leczenie.

Przesympatyczny, miły człowiek , naprawdę zainteresowany moim problemem. Jestem właśnie w trakcie leczenia i efekty już są bardzo zadowalające. Polecam wizytę!

ZDECYDOWANIE POLECAM! Miły, przyjazny człowiek. Pomógł mi w walce z wkurzającym trądzikiem :]

Dr. Kurzawiński to niesamowicie energiczny i pozytywny człowiek. Bez problemu rozładowuje napięcie towarzyszące wizycie. Potem dokładnie bada, patrzy, dopytuje i wypisuje receptę. Zamiast maltretować mnie azotem, przepisał żel, 2 tygodnie i po kurzajce nie ma śladu. Na pewno można do niego iść bez obaw.

Jestem zadowolony z leczenia łysienia, które dr Kurzawiński mi zalecił. Pierwszy raz od 3 lat nie wypadają mi włosy. Zupełnie bez sensu używałem wcześniej drogich preparatów dostępnych bez recepty. Okazało się że istnieją tańsze i skuteczniejsze metody dermatologiczne.

Wesoły i przyjazny pan doktor. W czasie leczenia pewny siebie i szybko diagnozujący problem. Z moją kurzajką rozprawił się raz dwa. Fajny człowiek, można do niego iść.

Pan doktor mnie pomógł od razu .Pierwszy lekarz który obejrzał mnie tak dokładnie.Dlatego postawił trafną diagnozę.Wcześniej leczyłem się przez 2 lata nieskutecznie. Polecam tego lekarza

Doktor Kurzawiński to świetny specjalista, który rozumiał, jak ważne jest dla mnie wyleczenie trądziku. Dokładne badanie, lek na receptę i już po krzyku. Teraz nie ma nawet śladu po pryszczach. Wizytę u doktora Kurzawińskiego polecam każdemu, a zwłaszcza tym facetom, którzy myślą, że wyleczą trądzik Crelasilem czy innym reklamowanym badziewiem.