lekarz Robert Liwoch

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Bardzo dobry człowiek, mający szacunek do innych. Ogromna wiedza medyczna, chęć pomocy pełen profesjonalizm. Ten lekarz naprawdę ratuje ludziom życie i zdrowie. Jego słowa znajdują odzwierciedlenie w czynach, chyba się nie myli. Jest uczciwym lekarzem, lubi pacjentów, charyzmatyczny, uśmiechnięty. Jak go poznasz nie masz ochoty kończyć rozmowy. Można by wymieniać kolejne superlatywy.

Tego lekarza mogę polecić na 100%. Fachowiec w swej dziedzinie. (hematolog). Podejście do pacjenta na wysokim poziomie. Z takim lekarzem mam styczność pierwszy raz. Kolejne wizyty są przyjemnością a nie męczarnią. Polecam z czystym sumieniem.