Ginekolog - położnik, USG ginekologiczne, Test PAPP-A

Ginekolog - położnik, USG ginekologiczne, Test PAPP-A

Nie wykrył poważnej wady serca płodu, której podobno nie sposób przeoczyć (wykrył ją lekarz tuż pod studiach). Alternatywa - lekarz z misją ze szkoły Chazana - nie powie o wadzie, żeby było zbyt późno na aborcję.

3 wizyty u Pana Doktora- zawsze konkretny, zawsze dokładny- dzidzius zdrowy wszystko w porządku. Jaka mieliśmy niemiła niespodziankę gdy po porodzie okazało sie ze dzidzius ma Zespol Downa. Gdy w 37 tyg w związku z komplikacjami miałam badanie usg w szpitalu sw Zofii, Pani Ordynator pierwsze pytanie jakie zadala, to jak wyszedł test w 12 tyg na Zespol Downa. Wtedy byłam zła ze mnie straszy, teraz wiem ze coś zauważyła. Mogę tylko wnioskować ze, Doktor Makowski nierzetelnie wykonał badanie w 12 tyg. A pózniej bał sie przyznać ze popełnił błąd. ...

Mogę tylko wnioskować ze, Doktor Makowski nierzetelnie wykonał badanie w 12 tyg. A pózniej bał sie przyznać ze popełnił błąd. Bo dzisiaj patrząc na zdjecia USG nikt nie ma wątpliwości, a podczas ciazy rodzice słysząc zdrowy dzidzius nigdy nie pomyślą, ze może być coś nie tak. Pana Doktora radzę omijać szerokim łukiem.

Lekarz godny polecenia,pełen profesjonalizm, miły i wzbudzajacy zaufanie.

Lekarz godny polecenia,pełen profesjonalizm, miły i wzbudzajacy zaufanie.

Wczoraj byłam na badaniu połówkowym u dr Makowskiego. Jest to świetny specjalista, dokładny i precyzyjny podczas badania usg, a także w udzielaniu odpowiedzi na wszystkie, nawet te najmniej przemyślane, głupie pytania. Co więcej, jest bardo kulturalny. Wielka klasa!

Dr Robert Makowski to najlepszy lekarz od USG. Naprawde moge go polecić z czystym sumieniem. Wizyta prywatna nie jest tania, ale naprawdę w jego przypadku nie żałuję wydanych pieniedzy na badania USG i wizyty. Jest świetnym lekarzem a przy tym miłym i fajnym facetem. Mimo ogromu pacjentek prawie szystkich pamięta, przynajmniej mnie pamiętał. Chodzilam na USG do niego podczas pierwszej i drugiej ciąży. Wszystko tłumaczy. Nie przeszkadza mu natrętny mąż pacjentki (mój o wszystko sie pytał i czasami zadawał takie głupie pytania, ale pan doktor spokojnie mu odpowiadał). Ponadto jak nikt inny potrafi już w 3 m-cu zobaczyć czy to bedzie chłopczyk czy dziewczynka.

Mam pytanie, gdzie oprócz Łuckiej przyjmuje dr. Makowski?

Mam pytanie, gdzie oprócz Łuckiej przyjmuje dr. Makowski?

Wczotaj byłam na wizycie USG połówkowym u Dr. Makowskiego przy ul. Łuckiej 18 w Warszawie. Wizyta trwała ok. 15 minut, tak wie krótko, ale razem z narzeczonym jesteśmy zdania, ze podczas tych 15 minut dowiedzielimy sie wszystkiego. Pan Dr bardzo dokładnie obejrzał wszystkie narządy u dziecka, a później zapytał sie czy chcemy znać płeć i okazało sie, że będziemy mieć dziewczynkę!!!! Strasznie się przed tym badaneim denerwowałam, ale okazałao ie, że nasza dziewczynka jest okazem zdrowia. Polecam Pana dr Makowskeigo!!!!

Polecam Pana dr Makowskeigo!!!!

Wczoraj byliśmy z mężem na USG 4D u dr Makowskiego. Bardzo miły i sympatyczny lekarz no i oczywiście kompetentny:) Mój synek spał podczas badania i pan doktor musiał go trochę obudzic. Po kilku próbach dzieciątko obudziło się, pokazało buzię i mrugało do nas oczkami i pięknie pozowało z rączką przy buźce)dostaliśmy dokładny opis badania, zdjęcia i płytę. Polecam ze szczerego serca!

Jeden z najlepszych lekarzy ! Dr Makowski to ciepły, sympatyczny i co najważniejsze bardzo kompetentny człowiek. Poświęca pacjentce tyle czasu ile trzeba. USG wykonuje co najmniej 10 - 15 min. Bardzo dokładnie opisuje co się z dzieckiem dzieje, co w danym momencie sprawdza. Cierpliwie odpowiada na pytania. Polecam w 100 % ! Z wizyt wychodzę zawsze z uśmiechem od ucha do ucha i pewnością, że córcia rozwija się prawidłowo i nie ma powodu do niepokoju.