MEGA kompetentny! Przemiły,uprzejmy,inteligentny i sprawia że ból znika. Świetny specjalista,można chcieć czegoś więcej? Będę zawsze polecała każdemu:) SUPER!!!:)

Będę zawsze polecała każdemu:) SUPER!!!:)

Szczerze polecam. Jedyny człowiek, który zamiast faszerowac mnie przeciwbólowymi rozwiązał mój problem i w końcu wyleczył mnie w rwy kulszowej, która bardzo promieniowała do nogi. Teraz dzięki niemu mogę normalnie chodzić i wrócić do pracy

Po sześciu wizytach ból z nogi zmniejszył się i cofnął, lędźwie też przestały boleć. Polecam

Skuteczny, uprzejmy pozbawił mnie uporczywego bólu kręgosłupa. doskonale wie co robi i o czym mówi. Bardzo dobry specjalista. Pozdrawiam Teresa W.

Pozdrawiam Teresa W.

Świetny specjalista od kręgosłupa, pomoc jakiej mi udzielił znacznie poprawiła jakość mojego życia. SA