lekarz Robert Matusik

Lekarz sympatyczny i bardzo kompetentny w tym co robi. Dokładnie wytłumaczył jak będzie przebiegało leczenie oraz jak uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.

przemiły człowiek.Praktycznie od samego wejścia do gabinetu ma się wrażenie,że w końcu człowiek trafił do odpowiedniego lekarza.Kompetentny,rzetelny.Dlaczego nie mawięcej takich lekarzy?

przemiły człowiek.Praktycznie od samego wejścia do gabinetu ma się wrażenie,że

Lekarz z powołania,podejście i rozmowa z takim lekarzem to komfort wzór dla innych lekarzy.Byłam wcześniej u trzech innych i tylko dr.postawił prawidłową diagnozę i oczywiście wyleczył.

Profesjonalista, lekarz godny zaufania. Rzetelnie i fachowo wyjaśnia na czym zabieg ma polegać, podtrzymuje na duchu.Abyśmy więcej mieli takich lekarzy jakim jest dr Robert.

Pan doktor robił mi zabieg - był bardzo sympatyczny, wyjaśnił na czym polega zabieg. Polecam bo jest bardzo kompetenty. Oby więcej takich lekarzy.

Bardzo miły, cierpliwy człowiek a jako lekarz nie mam słów uznania. Kompetentny, świetny specjalista, wykonuje badania najnowsze dostępne na naszym rynku.