Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia. U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1

Chciałem podziękować za udzielona pomóc. Byłem wcześniej u 3 innych ortopedow i wszędzie mnie żyli . Dopiero u doktora otrzymałem pomóc.DZIEKUJE .POLECAM

Chciałem podziękować za udzielona pomóc.

Dzień dobry. Polecam Pana Doktora Matuszewskiego. Byłam pół roku temu na wizycie. Podczas pierwszej wizyty postawił diagnozę, skierował mnie do szpitala. Dziś już jestem po operacji. DZIĘKUJĘ

Dzień dobry.
Polecam Pana Doktora Matuszewskiego.
DZIĘKUJĘ

Super gość,jakby wszyscy lekarze potrafili tak zająć się pacjentem,to po prostu żyć nie umierać. Lekarz godny polecenia.

Lekarz godny polecenia.

Chciałem polecić doktora Matuszewskiego jako lekarza kompetentnego i godnego polecenia. Postawił prawidłowe rozpoznanie i w krótkim czasie wróciłem do zdrowia i sportu. Dziękuję.

Dziękuję.

W tym miejscu chciałabym podziękować Panu doktorowi za okazaną pomoc ,fachowość i ludzkie podejście.

Jestem zadowolony z leczenia. Podejście kompleksowe i konkretne. Uzyskałem należytą pomoc. Mogę polecić.

Jestem zadowolony z leczenia. Podejście kompleksowe i konkretne.
Uzyskałem należytą pomoc. Mogę polecić.

Byłem u kilku innych ortopedów poznańskich. Niestety żaden z nich mi nie pomógł. Dopiero dr Matuszewski zainteresował się moim problemem. Zbadał,wykonał badania-także tomografię i pomógł. Dziekuję

Zbadał,wykonał badania-także tomografię i pomógł.
Dziekuję

od 3 lat cierpię (cierpiałem?) na straszny ból prawego kolana. Byłem najpierw z NFZ w szpitalu na lutyckiej potem kilka wizyt prywatnych u różnych specjalistów. W końcu z polecenia udałem się do dr Matuszewskiego i po 3 wizytach kolano przestało boleć! Niepotrzebna była operacja (na która chcieli mnie naciągnąć poprzednicy - 2500zł!!!). Wystarczyły 2 zastrzyki (po 200zł każdy) i 3 wizyty i kolano jak nowe!!!!! Wizyty trwały średnio 15 minut ale liczą się efekty.

Witam. Jestem zadowolony w leczenia u Pana Doktora. Byłem na 3 wizytach. Kompetentny konkretny. polecam.

Witam. Jestem zadowolony w leczenia u Pana Doktora. Byłem na 3 wizytach.
Kompetentny konkretny. polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Poznań"?

WCM Remedium
60-142 Poznań
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
ANGIODIABETICA
Przemysłowa 46a