lekarz Robert Matyja

Laryngolog

Stanowczo nie polecam, jak na początku miałam o nim dobre zdanie (głównie chodziło o łatwy dostęp) tak teraz zmieniłam zdanię bo uważam ze Pan doktor nie wiele jest w stanie pomóc pacjetowi. Bardzo olewająco podchodzi do pacjeta, leczy na zazadzie uda sie albo nie uda. Tak to i ja moge leczyć bez odpowiednich kwalifikacji.

zrobił mi 2 operacje przegrody nosowej a nos dalej zatkany,

zrobił mi 2 operacje przegrody nosowej a nos dalej zatkany,

Lekarz z powołania.Jest najleprzym laryngologiem jakiego znam.przeprowadzał mi dwa zabiegi ,przegrody nosowej oraz zatok.dzięki Panu Matyj jestem zdrowy.Lekarz godny zaufania.Mariusz z Będzina.

Lekarz ma dobre podejście do dzieci.Pomógł dziecku z chrapaniem.W Centrum Pediatrii bardzo sprawnie go zoperował.Polecam.

Lekarz z doświadczeniem.Na pewno budzi zaufanie i jest kompetentny.Ja nadal korzystam z jego usług.

kilka razy byłam u tego Pana,za każdym razem dawał antybiotyk który wogóle mi nie pomagał

Pan doktor mną mówiąc krótko wstrząsnął. Na wstępie 4 letnie dziecko zapytał czy może je zjeść, co spowodowało strach i popłoch. Niemiły, ironiczny, stwierdził ze dziecko zupełnie zdrowe i wypisał 3 środki na receptę...

Zabieg bolesny, ale po zabiegu czuję się jak nowo narodzony, to lekarz, który odwala kawał dobrej roboty i naprawdę pomaga. Polecam

Zdecydowanie polecam,dopiero on mi pomógl.

Zdecydowanie polecam,dopiero on mi pomógl.

operacja nosa - to była prawdziwa destrukcja a nie naprawa

operacja nosa - to była prawdziwa destrukcja a nie naprawa