Bardzo dobry lekarz, naprawdę godny polecenia. Bardzo dobre podejście do dzieci, pełen profesjonalizm. !!!!!!!!! Bardzo pomocne jest to, że zawsze jest kontakt z p.doktorem a to jest naprawdę ważne. Polecam!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz, z podejściem do dzieci. Nie bagatelizuje subtelnych objawów. Tłumaczy i wszystko jasno wyjaśnia. Zawsze chętny do pomocy!!!!

Lekarz z powołania!!!! Profesjonalne podejście do każdego pacjenta oraz do rodziców. Leczę moje dzieci u niego od 9 lat i zawsze dgy są chorę mogę się do niego zwrócić nawet po godzinach pracy ( jeszcze nigdy nie odmówił wizyty nawet o 22 ) . Gorąco polecam nie ma lepszego pediatry w całej małopolske.

Polecam każdemu tak kompetentnego lekarza.Lekarz z prawdziwego zdarzenia;umie rozmawiać z małym pacjentem,a przede wszystkim skutecznie dobiera metody leczenia.Jesteśmy bardzo wdzięczni P.doktorowi za natychmiastową,szybką,i skuteczną opiekę.Oby więcej takich lekarzy.

Rzadko się spotyka lekarza, który jest tak oddamy pacjentom,kompetencje i podejście do małego pacjenta są wzorowe. Leczę swoje dzieci od szeregu lat i nigdy nie spotkałem się z jakimikolwiek przejawami lekarskiej rutyny.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Żabno"?

ZOZ Dąbrowa Tarnowska
ulica Szpitalna 1
Ośrodek Zdrowia
Św. Kazimierza 3
33-207 Radgoszcz
Mostowa 5

33-240 Żabno
CenterMed Sp. z o.o.Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Diagnostyczno-Lekarska Specjalistyczne Centrum Medyczne II
Piotra Skargi 29a
33-100 Tarnów