dr Robert Mieżyński

Chirurg dziecięcy

Pan dr zaskoczył nas swoją niezwykłą postawą w stosunku do nas,jako rodziców. Jest otwarty, wyrozumiały, poświęca czas na rozmowę, zupełnie bezinteresowny. Niesamowity człowiek.

Niema takich słów którymi można by opisać tego człowieka operował moją córkę ok 10 razy w tym przeprowadził przeszczep skóry po bardzo poważnym poparzeniu w moich oczach ten człowiek jest poprostu geniuszem o sercu tak wielkim jak cały świat gdy pierwszy raz podszedł do mnie mówiąc że to on będzie operował moją córkę tłumacząc mi jakie można zrobić przeszczepy i który będzie lepszy powiedział słowa których nie zapomnę do końca życia obiecuje pani że włorze całe swoje serce i całą swoją wiedze aby uratować życie p córki i zrobił to dziś mineło 5 lat od tych operacji i nie ma po przeszczepie śladu po poparzeniu też nie wielki z moich słów wiadomo że zrobił to oczywiście bezpłatnie najlepszy lekarz na świecie WDZIĘCZNOŚĆ JEST PAMIĘCIĄ SERCA OD WCZORAJ AŻ DO DZIŚ POZDRAWIAM

Miałam okazje spotkac Doktora w Prokocimiu, gdzie zajął się palcem naszej córeczki. Niezwykle serdeczny, sympatyczny człowiek zjednukjy sobie zaufanie dziecka , ale zarówno kompetentny i niezwykle rzetelny lekarz. Gorąco polecam, gdyz uważam ze to lekarz z powołania, a takich teraz to nalezy ze swieczka szukać

wspaniały lekarz i dobry człowiek,u mojego 1,5 rocznego synka Wojtusia przeprowadził zabieg rozdzielenia paluszków u obu rączek.Zaangażowanie i troska doktora Roberta o małego pacjenta są naprawdę godne podziwu.Ja zaufałem i jestem Mu wdzięczny,więc z czystym sumieniem polecam tego wspaniałego specjalistę.Dziękuję w imieniu własnym i Wojtusia.

Super lekarz i wspaniały człowiek. Po operacji przepukliny mojego dziecka, bezpłatnie przyjeżdżał na wizyty kontrolne i niezwykle troszczył się o swojego małego pacjenta. Według mnie lekarz z powołania.

Super lekarz, przeprowadził u mojego dziecka dwie opracje za dwa miesiace idziemy na kolejna przepukline pępkową,polecam tego lekarza!

Doktor Mieżyński przeprowadził dwa zabiegi u mojego synka.Jestem bardzo zadowolone małego nic nie bolało nie musiał przyjmowac leków przeciw bolowych.Doktor z pwołania miły,serdeczny.Dziekuje panie doktorze w imieniu Kacperka.

Lekarz z powołania, kompetentny i ujmujący.Polecam! Panie Doktorze, dziękuję w imieniu synka!

Lekarz z powołania, kompetentny i ujmujący.Polecam!
Panie Doktorze, dziękuję w imieniu synka!

Jestem bardzo zadowolona z dr Roberta, który wykonał zabieg ponad 2 tyg. u mojej córki. Dziś mogę powiedzieć ,(co najważniejsze) że diagnoza była od samego początku trafna, natomiast ślad jaki pozostał po zabiegu jest minimalny - kreseczka ;). Jest to lekarz z POWOŁANIA, o wysokiej kompetencji, kulturze osobistej, a co godne uznania to fakt, iż jest człowiekiem-altruistą - najważniejsze jest dla niego dobro i komfort psychiczny pacjenta. Nigdy nie spotkałam takiego lekarza!!! Polecam w 100% :)

LEKARZ Z POWOŁANIA!!! potrafi pomóc w podjęciu słusznej decyzji, dzięki Niemu nasz 9 miesięczny synek jest już po zabiegu i czuje się świetnie. Mam wrażenie, że nawet nie wie, że miał przeprowadzany zabieg. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora.