Z pełnym zaufaniem mogę polecic tego lekarza, wiadomo z wielu źródeł, że nie jest przez pewne wpadki cenionym ginekologiem, ale każdy popełnia błędy, tylko niektórzy bardziej je tuszują. Jak dla mnie to najlepszy suwalski ginekolog, bardzo pomógł mi w ciąży, jako jedyny z lekarzy zauważył chorobę mojego dziecka jeszcze w ciąży, nie mówił, że jakoś to będzie tylko jasno dał do zrozumienia co trzeba robić by ratować dziecko, polecił najlepszych lekarzy, pomagał mi cały czas tu na miejscu, wymagałam cotygodniowych wizyt okazał mi wiele ciepła i serca bezinteresownie bo nie liczył za każdą wizytę, nie zostawił bez szans jak inni nie umył rąk,
Naprawdę jest godny polecenia
Do prowadzenia ciąży bez powikłań każdy jest dobry ale jak coś już się dzieje polecam właśnie jego

Moja opinia jest bardzo pozytywna i serdecznie polecam dr. Murawskiego. Miałam dramatyczne przeżycie. Mój lekarz, którego dotąd ceniłam (może dlatego, że nie było żadnych problemów) zawiódł mnie stawiając okropne podejżenia co do stanu zdrowia mego nienarodzonego dziecka. Już w drodze powrotnej umówiłam się z dr Murawskim na wizytę, który nie znając sytuacji uspokoił mnie i ocenił stan dziecka na doskonały. Niebawem miałam umówioną ponowną wizytę z moim lekarzem, który chciał skonsultować swoje podejrzenia z kolegą. Kolega oczywiście je potwierdził i znowu stres! Kolejna wizyta była w Białymstoku u specjalisty, którego opinia zgadzała się z opinią dr. Murawskiego. Dziecko jest zdrowe!!!

Brak słów na opisanie tego lekarza, oczywiście pozytywnych!! odwiedziłam wielu suwalskich ginekologów i nie spodziewałam sie,że można jeszcze trafić na takiego lekarza jak dr Murawski. Wizyta była całkowicie bezstresowa, czułam sie bardzo bezpiecznie. Odniosłam wrażenie, że potraktował mnie wyjątkowo, indywidualnie. Badanie, które dtąd było złem koniecznym okazało się niczym strasznym W moim przypadku kazda wizyta wiazala sie zezmiana lekarza, teraz moje poszukiwania sie skonczyly, wybieram dr Murawskiego!!!

Bardzo fachowy lekarz.Ma idealne usg i potrafi je dokładnie odczytać. Udziela wyczerpujących odpowiedzi. Do tego jest miły, uprzejmy i nie spieszy się. Polecam!!!

Polecam dr. Murawskiego. Jest bardzo uprzejmy i wszystko wytłumaczy dokładnie. Jestem w ciąży i jestem bardzo zadowolona, że prowadzi moją ciąże. Pozdrawiam.

Świetna opieka podczas ciąży! W sposób delikatny, ale rzeczowy prowadzi wnikliwy wywiad, który rozwiewa wszelkie wątpliwości. Odpowiada na wszelkie pytania w sposób poważny i w pełni zaangażowany. Posiada najlepszy sprzęt USG w Suwałkach, a co najważniejsze dokładnie sprawdza wszelkie parametry maleństwa. Opiekuje się pacjentką i dzieckiem także podczas pobytu w szpitalu. Gorąco polecam, zwłaszcza kobietkom w ciąży, to świetny specjalista!

Od pewnego czasu jestem pacjentką dr Murawskiego i serdecznie go polecam. Dr Murawski jest uprzejmy, taktowny, wszystko dokładnie tłumaczy, ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze jest to, że jest bardzo dobrym specjalistą, któremu po prostu ufam.

nie mam nic do zarzucenia, wszystko odbywa się tak jak należy, polecam

nie mam nic do zarzucenia, wszystko odbywa się tak jak należy, polecam

najlepszy lekarz w Suwałkach;D, kompetentny, miły, pomocny, poświęca tyle czasu ile wymaga dana osoba. Każdą osobę traktuję indywidualnie, nie ,,obsługuje" pacjentek na odwal. Płacąc za wizytę, ale wychodzę zadowolona. Polecam serdecznie.!!!!

polecam tego lekarza!!!!mówi co dolega.

polecam tego lekarza!!!!mówi co dolega.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Suwałki"?

Gabinet ginekologiczny
Bulwarowa
16-400 Suwałki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica Vision Elżbieta Jabłońska-Szadkowska
ulica Noniewicza 93/13

dr