lek. med. Robert Nowakowski

Urolog

biopsje TRUS, konsultacje urologiczne

biopsje TRUS, konsultacje urologiczne

Jeżeli oczekujesz zabawnego i otwartego w pierwszym kontakcie lekarza to nie. Jeżeli szukasz rzetelnego, dochodzacego sedna zagadnienia specjalisty to zdecydowane TAK. Polecam doktora Nowakowskiego

Jeżeli oczekujesz zabawnego i otwartego w pierwszym kontakcie lekarza to nie.
Polecam doktora Nowakowskiego

Wspaniały lekarz oddany chorym pacjentom. Wyłączył trzech moich znajomych i przez nich trafiłem do doktora Roberta NOWAKOWSKIEGO. Ja również jestem zadowolony z opieki medycznej Pana Doktora NOWAKOWSKIEGO.. Pan Robert Nowakowski przyjmuje na Okęciu w przychodni NFZ do godz.19 w każdy poniedziałek ale żądko kiedy wychodzi z pracy przed godz.22 .00 udzielając bezinteresownej pomocy chorym . Osobiście miesiąc temu wyszedłem z gabinetu doktora NOWAKOWSKIEGO o godz.23.30 jako przedostatni pacjent . Jest to lekarz o wielkiej wiedzy medycznej i dobrym sercu. Pozdrawiam Pana Doktora życząc dużo zdrowia Janusz wdzięczny pacjent

Wspaniały lekarz oddany chorym pacjentom.
Ja również jestem zadowolony z opieki
Jest to lekarz o wielkiej wiedzy medycznej i dobrym sercu.

Pozdrawiam Pana Doktora życząc dużo zdrowia
Janusz wdzięczny pacjent

Korzystając z tego miejsca, chciałbym napisać kilka słów o panu Dr. Robercie Nowakowskim, który było moim lekarzem prowadzącym oraz wykonawcą zabiegu usunięcia gruczołu krokowego. Udzielał mi zawsze wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania i wątpliwości. Lekarz, który między wykonywanymi zabiegami, poza obowiązującym "obchodem szpitalnym" ,interesuję się każdym ze swoich pacjentów z niewymuszonym uśmiechem, pełen pozytywnego myślenia. Za co mogę napisać tylko jedno : Dziękuję!

Dokonuję tego wpisu odczuwając pewien moralny obowiązek, bowiem do doktora Nowakowskiego byłem poczatkowo nastawiony dość sceptycznie, zasugerowany pierwszymi, raczej powierzchownymi wrażeniami (młody, nieco gburowaty, milczkowaty). W toku kilkuletniego już z nim kontaktu przy okazji bardzo poważnych schorzeń i jeszcze poważniejszych podejrzeń, dr Nowakowski okazał się być lekarzem wybitnym - nie tylko pod względem wiedzy, niezbędnych umiejętności, poświęcania własnego czasu i nieprawdopodobnej wnikliwości, a może raczej posiadania specjalnego daru, jakim jest intuicja w diagnostyce, która - jak to miało miejsce w moim przypadku - może ratować życie psychiczne pacjenta (jest rak - nie ma raka, niekoniecznie dzięki użyciu skalpela).
W cuda można wierzyć lub nie, ale one się zdarzają, a dr Nowakowski jest takim Boskim narzędziem do ich sprawiania.

młody urolog,kontaktowy,zabieg wykonał bardzo dobrze,brak uwag

młody urolog,kontaktowy,zabieg wykonał bardzo dobrze,brak uwag

Lekarz początkowo wydał się bardzo nieuprzejmy nie chciał mnie przyjąć na oddział mimo udokumentowanej choroby i kompletu badań jaki wykonałem w innym szpitalu. Ostatecznie zostałem przyjęty i leczony mimo ze o każde badanie i stan zdrowia trzeba samodzielnie wypytywac. Wieczny brak czasu lekarza nie pomaga w wzbudzeniu zaufania pacjenta. Lekarz ostatecznie mi pomógł i dochodzę powoli do zdrowia dlatego polecilabym oddanie swojego zdrowia i życia w ręce Pana Doktora Nowakowskiego.

Lekarz bardzo dobry,godny polecenia.Robi dokładny wywiad,zleca potrzebne badania.Uratował zdrowie i życie mojego ojca.Przeprowadził zabieg wycięcia gruczolaka prostaty i dolegliwości,które ojciec miał od kilku lat ustąpiły.

Zdecydowanie nie polecam! Lekarz nerwowy, opryskliwy, rozhisteryzowany, frustrat. Nie rozwodząc się nad szczegółami: źle wykonał operację (szycie), nie rozdzielił zrośniętych nerek zapewniając, że to zrobi. Ordynatorowi wmawiał później, że tak chciała pacjentka, co nie było prawdą. Po operacji szereg powikłań, ale to już nie było zmartwienie doktora bo bez słowa pozostawił pacjentkę udając się na staż tudzież inną dłuższą nieobecność. Nie przekazał formalnie pacjentki innemu lekarzowi. Inną pacjentkę, z zatrzymaniem moczu zbeształ za to, że jęczy z bólu, nie przeprowadził wywiadu, usg zrobił "na odwal". Leczenia nie wdrożył. Odradzam kontakty z tym lekarzem zwłaszcza za własne pieniądze.

Jako osoba mająca kontakt z wieloma urologami mogę stwierdzić,że ten lekarz jest w pełni profesjonalistą w tej specjalizacji.Różnego rodzaju konsultacje i opinie z tytularnymi urologami z okresu blisko 10 lat walki z nawrotowym schorzeniem potwierdził i wykazał się wiedzą ze szczytów tej dziedziny medycyny.Z opinii pacjętów operowanych wynika ,że nie tylko teoria ale i praktyka przy stole jest na 5- tkę. Szkoda tylko ,że w moim przypadku nie może mi pomóc -wiedza medyczna w ma tutaj jeszcze duże luki !!!! Już wielokrotnie poleciłem tego lekarza moim bliskim i znajomym,w efekcie ...

Już wielokrotnie poleciłem tego lekarza moim bliskim i znajomym,w efekcie po wizytach same superlatywy!!!!!!!
Andrzej W