lekarz Robert Pach

Szkoda, że tak wybitnemu lekarzowi kierownik przychodni rzuca kłody pod nogi. Dr. Robert Pach posiada rzadką teraz cechę kompleksowego badania pacjenta, jest bardzo zaangażowany w leczenie innych chorób współistniejących, nikogo nie pozostawia samemu sobie, zawsze znajdzie czas dla pacjenta nierzadko kosztem swojego wolnego czasu. Jest to lekarz do którego codziennie ustawia się bardzo dużo pacjentów. Ciekawe dlaczego kierownikowi przeszkadza taki wspaniały zaangażowany lekarz. W dzisiejszych czasach dużo jest negatywnych opinii o służbie zdrowia, czy naprawdę w jakichś niezrozumiałych czyjś ambicji należy się pozbywać lekarzy, którzy swoją wiedzą oraz nadzwyczaj dobrym ...

Szkoda, że tak wybitnemu lekarzowi kierownik przychodni rzuca kłody pod nogi.
Jest to lekarz do którego codziennie ustawia się bardzo dużo pacjentów.
Ciekawe dlaczego kierownikowi przeszkadza taki wspaniały zaangażowany lekarz.
W dzisiejszych czasach dużo jest negatywnych opinii o służbie zdrowia, czy naprawdę w jakichś niezrozumiałych czyjś ambicji należy się pozbywać lekarzy, którzy swoją wiedzą oraz nadzwyczaj dobrym podejściem do pacjenta przyczyniają się do poprawy wizerunku całej slużby zdrowia?

Najlepszy lekarz pod słońcem! Dzięki swojemu doswiadczeniu i super podejsciu do pacjenta pozyskal nowego :-) Polecam goraco! Pozdrawiam. Ewelina

Najwspanialszy lekarz, bardzo miły i sympatyczny, wyrozumiały i uczciwy. Potrafi wysłuchać i pomóc, nie zostawi żadnego pacjenta bez pomocy. Posiada ogromną wiedzę. Jestem bardzo zadowolona, że mam tak wspaniałego lekarza. Wielki szacunek dla Pana Doktora.

wspaniały lekarz i wspaniały człowiek .Bardzo żałuję,że nie przyjmuje już w Legionowie.Bardzo kompetentny,życzliwy.Obecni pacjenci mają szczęście,że mają takiego lekarza.

niema tylu slow zeby opisac jak wspanialym jest lekarzem powinien zostac ministrem sluzba zdrowia napewno by od razu przestala kulec

Kompetentny Lekarz, potrafi wysłuchać i pomóc, żadnego pacjenta nie zostawi bez pomocy, przemiły człowiek, godny polecenia, wielki szacunek dla Pana Doktora.

ogromna wiedza miły sympatyczny dokładnie i dobrze tłumaczy jestem naprawde szczesliwa ze trafilam na takiego lekarza i oczywiscie polecam.

ogromna wiedza miły sympatyczny dokładnie i dobrze tłumaczy jestem
naprawde szczesliwa ze trafilam na takiego lekarza i oczywiscie polecam.

Polecam tego lekarza, miły, sympatyczny, wysłucha, poradzi, polecam!!!

Polecam tego lekarza, miły, sympatyczny, wysłucha, poradzi, polecam!!!

jest naprawde dobry , jest spokojny wysluchuje , pacjeta , jest dokladny. pomogl mi z moim nadcisnieniem .

Wspaniały lekarz. Brak słów uznania dla Jego osoby. Jest bardzo kompetentny, komunikatywny, wyrozumiały, uczciwy, zawsze wysłucha pacjenta, nikogo nie pozostawia bez pomocy. Jest moim lekarzem rodzinnym, choć bardzo ciężko się do Niego dostać nigdy nie zamieniłabym Pana doktora na innego lekarza. Jestem wdzięczna losowi,że postawił na mojej drodze tak wspaniałego człowieka.