lekarz Robert Pach

Bardzo sympatyczny, kompetentny lekarz z prawdziwego zdarzenia. Leczę się u niego od lat.

Pan Doktor jest kompetentnym lekarzem o wiedzy profesora.

Pan Doktor jest kompetentnym lekarzem o wiedzy profesora.

POZNALEM WIELU LEKARZY ALE PO RAZ PIERWSZY SPOTKALEM SIE Z TAK WIELKA UPRZEJMOSCIA, SUPER KOMPETENCJA I CZLOWIECZENSTWEM. POLECAM GORACO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POLECAM GORACO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Super lekarz naprawdę żeby wszyscy byli tacy to nie moglibyśmy narzekać.....

Super lekarz naprawdę żeby wszyscy byli tacy to nie moglibyśmy narzekać.....

robert jest bardzo dobrym lekarzem pomógł mi bardzo i doradził kiedy w 2010 roku potrącił mnie motocykl za co mu dziękuję z góry pacjent sławek woli

Pan doktor Pach jest moim lekarzem pierwszego kontaktu.Zgadzam sie ze wszystkimi opiniami o tym lekarzu.Polecam wszystkim niedowiarkom.

Bardzo dziękuję doktorze za długoletnia opiekę w poliklinice w Legionowie i bardzo żałuje , ze nie mogę nadal kontynuować leczenia u Pana. Barbara Paluch

Jeszcze 999999 tys takich lekarzy i jesteśmy zdrowi i zadowoleni z życia.Bardzo polecam wizyty u Pana Roberta Pacha .Gorąco pozdrawiam

Świetny lekarz a nie konował jakich pełno w Warszawie! Stara się zawsze zrobić samemu jak najwięcej badań i wykorzystać wszystkie swoje możliwości żeby zdiagnozować problem a nie odsyła po prostu do "specjalistów". Kompetentny, życzliwy, uśmiechnięty nawet jak sam nie jest w pełni sił! Powinien być stawiany jako wzór lekarza pierwszego kontaktu!

Najlepszy lekarz na świecie!!!!!! Miły, fachowy, nigdy nie odmawia pomocy... nawet z gabinetu do pacjenta wychodzi!