lekarz Robert Pach

Lekarz na 6 z dużym + !!!!! Szkoda, że nie ma go już na Wrocławskiej...teraz nie ma tam nikogo sensownego.

Wielka szkoda że nie ma już Dr w przychodni na Wrocławskiej.Ten lekarz jest godny polecenia. Jest bardzo cierpliwy i indywidualnie podchodzi do pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy.Jest zawsze pogodny i uśmiechnięty. Niewiele jest takich lekarzy. To lekarz któremu można zaufać. Polecam.

Świetny lekarz.Szkoda,że nie pracuje już w Medycynie Rodzinnej na Wrocławskiej.Takich lekarzy potrzebujemy.Polecam.

Bardzo dobry lekarz.Do kazedego podchodzi indywidualnie,wszystko tłumaczy.Zawsze można na nim polegać

100% polecam!!!100% polecam!!!100% polecam!!!100% polecam!!!100% polecam!!!100% polecam!!!100% polecam!!!100% polecam!!!100% polecam!!!100% polecam!!!100% polecam!!!100% polecam!!!

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Nastawiony na pacjenta. Z ręka na sercu mogę Pana dra Pacha polecić innym pacjentom.

Co za wyjątkowy człowiek! Byłem naprawdę mile zaskoczony obsługą dr. Pacha. Nie spotakałem się jeszcze z tak wspaniałym podejściem lekarza do pacjenta. A widziałem wielu. Od razu widać, że ten lekarz kocha swoją pracę. Naprawdę potrafi podejść indywidualnie do swojego pacjenta. Polecam go wszystkim.

wyjątkowy! ciepły, przemiły, kompetentny człowiek. czego można więcej wymagać od lekarza?

Lekarz z podejscieM do pacjenta.najlepszy w całej przychodni na płockiej

Lekarz z podejscieM do pacjenta.najlepszy w całej przychodni na płockiej