lekarz Robert Pańczyk

Chirurg urazowy

Moim zdaniem bardzo dobry specjalista. Jest bardzo konkretny, nastawiony na działanie, a nie chorowanie i to jest dla mnie bardzo ważne.

Kompetentny konkretny zawsze stara sie znalezc jak najlepsze rozwiazanie a dobro pacjeta dla dr. jest najwazniejsze. Bardzo uprzejmy jest to lekarz jakich teraz coraz mniej. Polecam Pana dr. z calego serca

Lekarz którego polecam,ma bardzo dużo pacjentów,to o czymś świadczy.Spokojny,nie pokazujący swojego zdenerwowania(pacjenci są różni,zwłaszcza w poniedziałek rano)Bardzo dobrze wykonujący swój zawód.Podziwiam dr.Pańczyka że radzi sobie z natrętnymi pacjentami na siłe wciskającymi koperty,duży plus dla niego.

Bardzo dobry fachowiec zna sie na tym co robi postawił mnie na nogi!!!!!!!! Polecam jak najbardziej ze szczerego serca Krzysztof Wójcik

lekarz kompetentny tlumaczy pacjentowi ,nie klamie ,grzeczny,poswieca pacjentowi duzo czasu i nie bierze zadnych lapowek polecam

serdecznie polecam dr.Panczyka-zyczliwy,spokojnie i wyczerpujaco potrafil wytlumaczyc jak przebiegac powinna operacja,a juz po otoczyl przemila opieka.Oby wiecej takich kompetentnych lekarzy.Renata Maciszkiewicz.

Kompetentny, uprzejmy, wzbudzający zaufanie. Wszystko wyjaśnia, stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Osobiście jestem baaardzo zadowolona.

Jestem po bardzo ciężkim wypadku samochodowym. To, że dziś normalnie się poruszam, samodzielnie korzystam z miejskiego transportu, pracuję- zawdzięczam Panu Doktorowi, który mnie operował, a następnie prowadził rehabilitację. Dziękuję!

Moim zdaniem jest lekarzem bardzo kompetentnym a chyba o to tu chodzi,nie "owija w bawełnę",jest konkretny.Polecam na 100% Krystyna Sz.

Krystyna Sz.

nie uprzejmy,nie dbający o dobro pacjenta,wąski zakres kompetencji

nie uprzejmy,nie dbający o dobro pacjenta,wąski zakres kompetencji

Wciąż poszukujesz "Chirurg urazowy Dąbrowa Górnicza"?

Filia Nr 1 w Częstochowie
aleja Niepodległości 32