lekarz Robert Pieczka

1,6
1,6
1,4
1,5

Wprawdzie kontakt z nim miałem bardzo dawno ale do dziś pamiętam - arogancję, traktowanie pacjenta (dziecko) i rodzica z góry. Z opinii obecnie wyrażanych widzę, że zmiany w kierunku na lepsze nie nastąpiły.

Lekarz nie spełnił moich oczekiwań. Moje dziecko po prostu panicznie boi się go. Jest nerwowy i nie przyjmny.

najgorszy lekarz jakiego znam,nigdy nie ma czasu,zawsze stwierdza zapalenie gardla,jest opryskliwy nie tylko dla rodzicow,ale takze dla dzieci.wszystkim daje ten sam antybityk

nie polecam tego lekarza,brak kompetencji jest porażający.

nie polecam tego lekarza,brak kompetencji jest porażający.

Brak mi słów na tego pana. Nawet zwierząt nie dałabym mu pod opiekę.

Brak mi słów na tego pana.
Nawet zwierząt nie dałabym mu pod opiekę.

Ten lekarz nie przyjal mi chorego dziecka na wizyte kontrolna, skonczyl dyzur godzine przed czasem i naskoczyl na mnie na korytarzu, jak na mala dziweczynke.Jest wredny i bezczelny..a metody=moje dziecko od kilku miesiecy nie ma zdiagnozowanej choroby, tylko mi nowe leki wypisuja...leki na chorobe przewlekla, ktorej nogdy nikt nie stwierdzil.jestem zszokowana i przenosze sie do innej przychodni..a poki co na cale zlo najleprzy jest doktor Cesarz.

Wiem, ze budzi sporo kontrowersji, ale ja go lubię bo jest konkretny i skuteczny. Majka

Majka