Robert Piotrowski

Pediatra, Pulmonolog

Super lekarz,pomógł naszemu synkowi przy problemach trawiennych jak malutki miał 3 miesiące...gdy chciałam przyjść na wizytę zatroszczył się by maluch nie miał kontaktu z chorymi dziećmi mimo natłoku pacjentów...od tamtego czasu chodzimy tylko do niego. Po pierwszej wizycie byłam w szoku jak dokładnie zostało zbadane moje dziecko,Pan doktor też zauważył u dziecka potrzebę konsultacji chirurgicznej u synka,polecił chirurga,jak sie okazało synek musiał mieć operację...teraz mamy super pediatrę i super chirurga(w IMiD)

Drodzy rodzice, całym sercem polecam wizyty u dr Piotrowskiego. To znakomity specjalista, który zawsze służy pomocą, nawet odpisując na sms-y. Dzieli nas odległość 70 km, a mimo wszystko jeżdżę z moim 4 letnim synkiem na konsultacje do Pana doktora. Po dwuletniej "tułaczce" (średnio 3-4 wizyty w miesiące)po różnych specjalistach wreszcie trafiłam na fachowca, który na pierwszej konsultacji zaproponował trafne i skuteczne leczenie. Szczerze polecam...

Lekarz o dużej wiedzy medycznej - niestety czasem niezbyt miły. Pomimo to polecam

Lekarz o dużej wiedzy medycznej - niestety czasem niezbyt miły.
Pomimo to polecam

Pomijam to że koszt 100 zł to stanowczo za dużo. Jest kiepskim lekarzem moim zdaniem bo trafnośc jego diagnozy wynosi 50%. Trochę mało.

Najlepszy lekarz na świecie:) Genialne podejście do dzieci, świetnie diagnozuje. Zawsze trafnie dobiera lekarstwa. Cierpliwy, rzeczowy, doskonały fachowiec. Dostępny na telefon zawsze służy radą. Od 9 lat leczy moje dzieci, szczerze polecam!!!!!

fantastyczny lekarz, chodzimy do niego od roku i zawsze trafnie stawia diagnoze i odpowiednio dobiera leki, takich lekarzy szukac ze swieca w reku :)

Wymarzony Pediatra dla małych dzieci - leczymy sie u Pana Piotrowkiego juz od 5 lat, trafne diagnozy, nie szafuje antybiotykami. Obaj Synkowie chetnie poddaja sie wyszystkim potrzebnym badaniom. POLECAM!

Doskonaly lekarz. Od 4 lat korzystam z porad prywatnych dla dwójki moich dzieci. Człowiek otwarty, dostępny dla pacjentów, zaangażowany w problemy z którymi się do niego zwracamy.

Pan dr Piotrowski jest super, kompetentnym lekarzem. Moje dzieci Go uwielbiają. Jesteśmy Jego pacjętami od 5 lat. Co ważne nie przesadza z antybiotykami. szczerze polecam.

Wspaniały pediatra! Ma świetne podejście do dzieci, widać, że lubi małych pacjentów. Kompetentny, miły. Bardoz dba o swoich pacjentów.