Robert Piotrowski

Pediatra, Pulmonolog

Do doktora Piotrowskiego trafiliśmy po rekomendacji znajomych, w pełni uzasadnionej. Nasze kontakty trwają od 4 lat, diagnozy są trafne, leczenia skuteczne - a dzieci nie mogą się doczekać wizyt u swojego Pana Doktora.

po prostu taki pediatra jakiego sobie bym zyczyła, zawsze dostępny pod telefonem, szczerze służy radą, niezwykle uprzejmy NIGDY NIE ROBI ŁASKI!! a to że zna sie na rzeczy to już w ogóle fenomen :) po doświadczeniach z innymi lekarzami

Wspaniały lekarz. Ma fantastyczne podejście do małych pacjentów. Zawsze dostepny pod telefonem, służy pomocą. Usmiechniety i uprzejmy.Godny polecenia!!!!!!!!!

Wspaniały człowiek i LEKARZ przez duże L o co w dzisiejszych czsach niełatwo. Mali pacjenci Go uwielbiają, nie tylko moje dzieci ale i dzieci znajomych- nie ma mowy o starchu. Goraco polecam - wizyta warta kazdych pieniędzy

Po około 20 wizytach u innych pediatrów, którzy nie potrafili zdiagnozować choroby syna dopiero dr. Piotrowski postawił prawidłową diagnozę. Trafiliśmy do Niego przypadkiem, kiedy miał dużur w szpitalu.. Lecznie syna trwało ponad 6 miesięcy. Dziś chłopak jest okazem zdrowia. Pełen szacunek dla takich lekarzy jak dr. Piotrowski. Zawodowiec i profesjonalista.

polecam, polecam i jeszcze raz polecam, profesjonalista z powołaniem.

polecam,
polecam i jeszcze raz polecam,
profesjonalista z powołaniem.

. super lekarz z pełnymi kwalifikacjami i predyspozycjami do wykonywania tego zawodu

Wspaniały pediatra! Dr Piotrowski jest również specjalistą od chorób płuc. Kompetentny, ma dobre podejście do dzieci. Dla mnie bardzo ważne jest to, że dr Piotrowski przyjeżdża na wizyty domowe. Bardzo polecam!