Robert Potocki

wyjątkowa fachowość i profesjonalizm - polecam

wyjątkowa fachowość i profesjonalizm - polecam

UWAGA! Pan doktor nie rozpoznał OSPY u mojego 6 miesięcznego synka!!! Zmiany kazał smarować sterydami, które w takim przypadku są bardzo niebezpieczne. Omijać szerokim łukiem.

wizyta trwa 2 minuty, a czasem nawet nie, lekarz nie umie zajrzeć do uszu, jedyne co potrafi to wypisać antybiotyk a choroba na topie u niego to zapalenie gardła, chociaż do gardła zagląda bez patyka, bardzo nie uprzejmy.

Nie polecam ponieważ wypisuje tylko antybiotyki.

Nie polecam ponieważ wypisuje tylko antybiotyki.

Miłyi sympatyczny Pan doktor...polecam!

Miłyi sympatyczny Pan doktor...polecam!

Profesjonalista i pragmatyk-polecam tego lekarza!

Profesjonalista i pragmatyk-polecam tego lekarza!

Wyjątkowo miły, kompetentny i uczciwy w ocenach Pan doktor! Pomógł mojej córce gdy była bardzo chora! Wzbudza zaufanie, konkretny i żetelny!

Lekarz który zna chyba tylko jedna chorobę - zapalenie gardła. Nie słucha co do niego mówi rodzic (a to jak uczą na medycynie w przypadku małego dziecka jest jedyną pomocą w diagnozie choroby u maleńkiego dziecka), u odwodnionego dziecka z trzydniową silną biegunką stwierdził zapalenie gardła i przepisał antybiotyk, tego samego dnia dziecko wylądowało w szpitalu z zdiagnozowanym wirusem rotapodobnym. Gdybym podała ten antybiotyk to chyba bym dzieciaka wykończyła. Zdecydowanie nie polecam!