dr n. med. Robert Rokicki

Lekarz sportowy, Ortopeda, Traumatolog

Jestem zdziwiona ponieważ zachowanie Pana doktora /prywatna wizyta/bardzo w porządku.Wyważony,spokojny,kompetentny.W 2023 r kontakty z lekarzami nawet prywatnie to albo kontakt z królem albo z cesarzem lub lizusem.Pan doktor naprawdę wie po co przyjmuje pacjentów.Polecam ludziom chorym potrzebującym pomocy chirurga ortopedy.

Świetny specjalista, polecam wszystkim, trudno go uchwycić telefonicznie, ale to świadczy jak wielu pacjentów próbuje się do niego dostać. Joanna

Joanna

Kompletny Partacz. Totalnie spieprzył operację ręki. Niestety udaje że zna się na wszystkim, ale nie jest fachowcem w dziedzinie chirurgii dłonii! Wciskał takie kity, że aż trudno uwierzyć że można z takim wyrachowaniem kłamać w żywe oczy! Wziął za operację 5000 PLN i kompletnie uszkodził prawą! dłoń. Za kolejną operację i naprawę tego co uszkodził musiałem zapłącić w Krakowie blisko 20 000 PLN! NIE POLECAM!!! Być może potrafi robić proste operacje chirgiczne, ale to że zabiera się za przypadki na temat których nie ma pojęcia i uczy się na pacjętach ...

Wziął za operację 5000 PLN i kompletnie uszkodził prawą! dłoń.

NIE POLECAM!!!

Być może potrafi robić proste operacje chirgiczne, ale to że zabiera się za przypadki na temat których nie ma pojęcia i uczy się na pacjętach (na błędach) jest moim zdaniem niedopuszczalne i zakrawa na szarlataństwo!!!

Pan doktor to bardzo zyczliwy i kompetentny lekarz,cierpliwie i wyczerpujaco tlumaczy pacjentowi najlepsze alternatywy leczenia, nie obiecuje cudu a czasem wlasnie cud robi. serdecznie polecam.

Lekarz,baaardzo kompetentny,zna sie na rzeczy, najlepszy z najlepszych,najlepszy specjalista w tej dziedzinie.Zdecydowanie polecam,każdemu,bo i wizyty prywatne nie są drogie,a poprawa w zdrowiu-widoczna.;)

Rewelacyjny lekarz. Przeprowadzal mi operacje palca. wszystko poszlo sprawnie, gladko i szybko. Nic sie nie papralo i w ogole. Polecam.

Zdecydowanie nie polecam.Pan Rokicki naciaga na wizyty,za wszystko trzeba mu płacic.nie jest uczciwym człowiekiem.

Bardzo dobry specjalista chirurg ręki. Nie ukrywa prawdy przed pacjentem, nie łudzi go. Jeśli jest jakakolwiek szansa na ratunek lub poprawę, na pewno ją wykorzysta. Jest autorytetem dla kolegów lekarzy i dla pacjentów. Uczciwy, skromny, bardzo życzliwy. Wzbudza zaufanie, którego nie zawiedzie.