Robert Rola-Janicki

dr Janicki jest moim lekarzem rodzinnym od poczatkuJego funkcjonowanie w NZOZ"Centrum Medyczne Sadyba"

Dr Janicki jest moim lekarzem pierwszego kontaktu przez ponad 5 lat. Przez te lata obdarzyłem go niemal bezgranicznym zaufaniem. Korzystam, a także zamierzam korzystać z jego porad i zaleceń nie tylko z powodu jego wspaniałych kompetencji i dużego doświadczenia, ale także ze względu na jego cierpliwe i bardzo kompleksowe podejście do pacjenta. Osobiście mogę powiedzieć o nim to, że jestem mu wdzięczny za przekonanie mnie do skorzystania z porad specjalisty a także pomoc w wyjściu z długotrwałej choroby.

Świetny lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Dokładne badanie, bez pośpiechu. Trafna diagnoza.BARDZO POLECAM.

P.doktor jest moim lekarzem prawie 10 lat.Jest wyjatkowo kompetentny,bardzo uprzejmy,cirpliwie odpowiada na kazde pytanie/dot. choroby i leczenia/.Zalecane leczenie jest skuteczne.Polecam

Doktor Janicki jest moim lekarzem rodzinnym. To bardzo dobry lekarz. Polecam! Warszawa, Sadyba, Urle.

Doktor Janicki jest moim lekarzem rodzinnym. To bardzo dobry lekarz. Polecam!
Warszawa, Sadyba, Urle.