lekarz Robert Schwarz

Pan Robert Schwarz – specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej - to człowiek życzliwy a lekarz znakomity (!) w diagnozie i leczeniu nawet „najczarniejszej” miażdżycy. Szczęśćiarz jestem, bo trafiłem na Pana doktora w Rzeszowskim Centrum Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej i dzisiaj nie tylko chodzę, ale mając 70 lat zdrów wykręcam rowerem tysiące kilometrów po Podkarpaciu. Panie Doktorze – dziękuję za odzyskaną radość życia! Zdzisław Dziedzic

Panie Doktorze – dziękuję za odzyskaną radość życia!

Zdzisław Dziedzic

Bardzo dobry lekarz. Do tego nie ogranicza się tylko do swojej działki. Po wykonanym zabiegu podpowiedział, co robić dalej , skonsultował mojego tatę z innym specjalistą, doradził dalsze leczenie, podsunął odpowiednie materiały. Polecam!