lekarz Robert Sewruk

Tak, przyjmuje na Kijowskiej 11 Byłam dzisiaj: " wejść, siada, po co przyszła ..." no to poprosiłam o cytologię, usg ginekologiczne (mam guza na macicy) i usg piersi - miałam usuniętego guza z piersi - " Dokrot" powiedział że za dużo w internecie się naczytałam i że do psychiatry powinnam iść ... stwierdził też że mam małą nadżerkę a guz na macicy jest tak mały że szkoda badać Mam zapisać się na krio- nadżerki , nadal nie wiem czy została wykonana cytologia ? Oczywiście dostałam receptę - na niej stos ...

Tak, przyjmuje na Kijowskiej 11
Oczywiście dostałam receptę - na niej stos leków, " Doktor chciał jeszcze przepisać leki antykoncepcyjne - więc zapytałam: na jakie schorzenie - " Doktor" stwierdził że odmawiam leczenia. Odradzam wizyt

Dr Sewruk przyjmuje również w Warszawie na ul. kijowskiej w przychodni. Każda wizyta u doktora w nieprzyjemnej atmosferze. Na początku myślałam ze to dobry lekarz bo zawsze robił wszystkie badania, natomiast po tym jak przepisał mi zle dla mojego organizmu tabletki antykoncepcyjne po których nastąpiły wymioty, stany depresyjne, bóle podbrzusza, senność itd uważam ze jest to najgorszy lekarz u którego byłam. Zrobił mi duża krzywdę przepisując mi leki bez żadnego wywiadu. Powtarzałam doktorowi co brałam i na co Zle reaguje, w odpowiedzi uniósł na mnie głos twierdząc ze te tabletki są świetne i nic mi nie będzie. Tak samo przy antykoncepcji nie zlecił mi ani razu usg piersi, gdzie to podstawa przy antykoncepcji. Do tego jako jedyny ze wszystkich ginekologów u których byłam powiedział ze mam nadzerke i muszę ja u niego wymrozic oczywiście płacąc za prywatna wizytę i zabieg, tak na prawdę żadnej nadżerki nie mam! I oczywiście po każdej wizycie masa niepotrzebnych leków przepisanych na receptę po to żeby zerżnąć jak najwiecej kasy, dostałam nawet lek dla kobiet w ciąży nie będąc w niej. UWAŻAM ZE TO NIEKOMPETENTNY LEKARZ I OSTRZEGAM PRZED NIM KAŻDA KOBIETĘ!

Lekarz bada w pośpiechu, nie ma czasu nawet powiedzieć diagnozy tylko wypisuje receptę. Nie ma czasu powiedzieć jak brać 5 leków. Kazał zadzwonić wieczorem. Nie odbierał telefonu, dopiero za którymś razem połączyłam się. Znowu w pośpiechu dyktuje i ciężko zapisać. Poszłam do innego lekarza sprawdzić czy rzeczywiście mam brać antybiotyki i sterydy. Okazało się że jestem zdrowa a leki za 180 zł nie musze brać. Nie dość że niekompetentny to nie czułam się swobodnie podczas badania, zero intymności czy normalnego podejścia do pacjenta.

Lekarz beznadziejny. Niezna się na niczym. Niemiłe i nie profesjonalne wizyty. Leki przepisuje bez wiedzy aby coś wypisać i pozbyć się pacjenta.