dr n. med. Robert Sibilski

Onkolog, Radioterapeuta

Bardzo dobry specjalista, kompetentny,''fachowiec'' w swojej dziedzinie. Do pacjenta podchodzi z szacunkiem poświęcając odpowiednio dużo czau. Chorobę i sposób leczenia tłumaczy trochę zbyt ,,naukowo",(dla osób nie mających nic wspólnego z medycyną informacje okażą się niezrozumiałe). Poza tym jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, uprzejmy, z poczuciem humoru. Swoją postawą wzbuda zaufanie. Ze wszech miar polecam Pana Doktora. Pacjentka Maria

Ze wszech miar polecam Pana Doktora.
Pacjentka Maria

Ja bym nie nazwała tego człowieka "lekarzem". Podczas "wizyty" nie chciał podejść, zobaczyć ani pomóc ciężko choremu człowiekowi.Po prostu nie ruszył się zza biurka.Szok, że taka osoba może być lekarzem i zajmować się tak ciężko chorymi ludźmi.

Spotkać takiego lekarza to urodzić sie na nowo!

Spotkać takiego lekarza to urodzić sie na nowo!

Po wizycie nadal nie wiem, jak się leczyć, jak żyć, u kogo szukać pomocy. 10 minut wizyty to za mało, z czego więcej czasu poświęcił na pisanie na komputerze.

Lekarz,który jest wzorem dla innych lekarzy.Pełna kompetencja,zainteresowanie i nie stosowanie spychologii lecz rzetelne zajęcie się pacjentem,który oczekuje pomocy.Ja osobiście jestem Panu Sibilskiemu wdzięczna bez granic.Polecam wszystkim chorym Pana doktora.

Wciąż poszukujesz "Onkolog Zielona Góra"?

Zamoyskiego 2c (Vita) lok. 3
65-303 Zielona Góra
Poradnia Onkologiczna
Wazów 42/piętro 3
65-001 Zielona Góra
Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze Poradnie Przyszpitalne
ulica Zyty 26
65-046 Zielona Góra
Przychodnia Medycyny Rodzinnej "POLIKLINIKA"
Wazów 42/108

ulica Zyty 26
65-046 Zielona Góra
Osiedlowa 14/61
65-268 Zielona Góra
Przychodnia Medycyny Rodzinnej "POLIKLINIKA"
Wazów 42/108
65-044 Zielona Góra