dr n. med. Robert Sienkiewicz

3,5
3,1
3,3

Poznałam Dr Sienkiewicza jakiś czas temu. Na początku wizyty nie należały do przyjemnych, ponieważ Dr jest mało mówny i nie mogłam Dr rozszyfrować. Ma dziwne podejście do pacjentki, ale jeśli jest skuteczny i dobrym specjalistą, to można przeżyć. Czasem się uśmiechnie, czasem jakby warknie, czasem powie coś, co może nas zaboleć, zszokować - nie owija w bawełnę. Mówi co myśli i jest bezogródkowy. Nie głaszcze po ręce na pocieszenie. Trzeba się do tego przyzwyczaić , jeśli chce się do Dr chodzić. Brakuje mi u Dr trochę więcej otwartości w stosunku do pacjentki, bo w końcu tworzymy "duet" - pacjentka - mój lekarz. Którego sama wybrałam. I zaufałam. Myślę, że można się z czasem do Dr przyzwyczaić. Polecam Dr, mimo, że brak mu parę cech do idealności (ale w końcu nikt z nas nie jest doskonały).

Moim zdaniem wspaniały sympatyczny potrafiący rozmawiać z pacjentkani lekarz. Pierwsza wizyta nie należała do miłych ale przy kolejnych było coraz lepiej. Jako jedyny z lekarzy pomógł mi wrócić do zdrowia. W Drawsku Pom z którego pochodzę nie miała takiej opieki. Lekarze się poddali za co dziękuję bo wiem że jestem pod wspaniała opieką doktora.

Leczę się u dr 2 lata bez efektów. Z każdą wizytą jest coraz gorzej, mam większą niechęć do niego i mocno zastanawiam się nad zmianą lekarza prowadzącego. Kilkanaście razy leżałam w Policach i miałam możliwość obserwowania relacji innych lekarzy ze swoimi pacjentkami. Tylko pozazdrościć. Po zleconych badaniach czy wykonanych zabiegach mieli czas by przyjść i wszystko omówić, porozmawiać (zwłaszcza dr Głąbowski, Bączkowski, Brelik). Dr Sienkiewicz nigdy nie ma czasu, nawet na prywatnych wizytach, które trwają 10 min a 150 zł kasuje.Jak to już ktoś napisał, swoje pacjentki ma w d.... Czasami mam ochotę zapytać ile mu ekstra zapłacić by zechciał się zaangażować w leczenie. Myślę, że popadł już w rutynę. Do tego humorzasty i gburowaty. Ale nie ma co się użalać, są inni lekarze.
Pozdrawiam wszystkich

Nie ma co tu dużo pisać. Bardzo dobry doktor. Zawsze miły kompetentny i bezogródkowy. Co myśli to powie i tak powinno być. Leczę się od roku i rezultaty są widoczne. Teraz tylko czekać na bobasa zostało.

dzięki jego pomocy mam wspaniałego synka

dzięki jego pomocy mam wspaniałego synka

To bardzo inteligentny i kompetentny lekarz dwa razy wybawił mnie z ciężkiej opresji.Dzięki jego konkretnym działanią mam dzieci.Wyleczył także moją córkę(a sytuacja była trudna i nie związana z niepłodnością )Jest lekarzem budzącym pełne zaufanie.Jestem jego pacjentką od ponad 18 lat i wiem że zawsze mogę liczyć na jego pomoc.

Trudno wyczuć doktora, ponieważ jest małomówny i mam wrażenie, że trzeba go samemu wypytywać. Ale może już taki ma charkter. Mam nadzieję, że jest lepszym specjalistą niż rozmówcą, bo przecież na wizyty chodzi się po porady, a nie na pogaduchy. Uważam jednak, że powinien sam rozpoczynac wątek, albo kontynuować go, bo my kobitki czasem nie wiemy o co mamy pytać... Powinien też bardziej szczegółowo omawiać dane tematy. Jest konkretny w wypiowiedziach.

Wystawiam dr Sienkiewiczowi same najwyższe noty,rodziłam przy nim syna w państwowej klinice na Unii Lubelskiej,profesjonalny,sympatyczny,otwarty a do tego ze znakomitym poczuciem humoru.Dzięki atmosferze jaką stworzył dzień porodu wspominam z uśmiechem na ustach.A co najważniejsze,nie stwarzał granicy..ja -mądry lekarz/ ty pacjentka,ale układ,, jesteśmy tu razem i rodzimy fajne dziecko''

dobry lekarz, polecam bardzo. nie mogłam zajść w ciąże a dzięki niemu mam córeczkę.

dobry lekarz, polecam bardzo.
nie mogłam zajść w ciąże a dzięki niemu mam córeczkę.

Bardzo kompetentny i uprzejmy. Odpowiada na każde pytanie wyczerpująco.

Bardzo kompetentny i uprzejmy. Odpowiada na każde pytanie wyczerpująco.