dr n. med. Robert Sienkiewicz

Leczę się się u niego od roku i jak narazie wszystko idzie dobrze. W ciąży jeszcze nie jestem ale wiem że to niestety musi troszkę potrwać

Jest naprawdę dobrym lekarzem. Leczę się u niego już ok 3 lat i według mnie jest osobą kompetentną.

Bardzo kompetentny i uprzejmy. Odpowiada na każde pytanie wyczerpująco.

Bardzo kompetentny i uprzejmy. Odpowiada na każde pytanie wyczerpująco.

To bardzo inteligentny i kompetentny lekarz dwa razy wybawił mnie z ciężkiej opresji.Dzięki jego konkretnym działanią mam dzieci.Wyleczył także moją córkę(a sytuacja była trudna i nie związana z niepłodnością )Jest lekarzem budzącym pełne zaufanie.Jestem jego pacjentką od ponad 18 lat i wiem że zawsze mogę liczyć na jego pomoc.

Odradzam! Bardzo nieuprzejmy i niekulturalny człowiek. Nic nie tłumaczy, nie potrafi wysłuchać, wygłasza niestosowne komentarze, żartuje sobie z pielęgniarka w gabinecie chociaż pacjentka ma łzy w oczach bo wali jej się świat. Nie przepisał mi stosownych leków w początkowej fazie ciąży i prawdopodobnie przez to poroniłam. NIE POLECAM!!!!

Niestety jestem bardzo zawiedziona wizyta u gr. Sienkiewicza. W zaden sposób nie pomógł mi z problemem z którym sie do niego zglosiłam, jego sugestje były wręcz nie na miejscu.Próbowałam nawiązać z nim jakiś sensowny dialog, lecz nie przyniosło to żadnego rezulatu.Pan doktor należy do cyklu ''głupio-mądrych'' lekarzy,naprawde nie polecam!!!

Jestem w ciąży po pierwszej próbie in vitro!!! Polecam serdecznie!!! Nie zrażajcie się tylko jego stylem bycia. Zyskuje przy bliższym poznaniu:-)

Jestem w ciąży po pierwszej próbie in vitro!!! Polecam serdecznie!!!
Nie zrażajcie się tylko jego stylem bycia. Zyskuje przy bliższym poznaniu:-)

Trudno wyczuć doktora, ponieważ jest małomówny i mam wrażenie, że trzeba go samemu wypytywać. Ale może już taki ma charkter. Mam nadzieję, że jest lepszym specjalistą niż rozmówcą, bo przecież na wizyty chodzi się po porady, a nie na pogaduchy. Uważam jednak, że powinien sam rozpoczynac wątek, albo kontynuować go, bo my kobitki czasem nie wiemy o co mamy pytać... Powinien też bardziej szczegółowo omawiać dane tematy. Jest konkretny w wypiowiedziach.

Fakt potrafi byc obcesowy ale taki to juz człowiek, za to dobry specjalista. Dzięki niemu In vitro udało się za pierwszym podejściem Jestem w 4 miesiącu ciąży.

Mam wnusię, cudne dzieciątko i to zasługa tego lekarza. Druga próba. Polecam.

Mam wnusię, cudne dzieciątko i to zasługa tego lekarza. Druga próba. Polecam.