Uczciwość i uprzejmość połączone z wiedzą i kompetencją, nie stoi w miejscu, doskonali swe umiejętności, wymienia sprzęt na nowocześniejszy, pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie!

Super! Jako jedyny umiał mi pomoc z ręka i efekty były niesamowite. Miła obsługa czysty zadbany lokal.

Pan Robert to Profesjonalista w każdym calu. Uratował moje kolano przed artroskopią. Minął rok od kontuzji i wszelkie dolegliwości minęły. Zdecydowanie polecam !!! i dziękuję Kama

anioł stróż moich stawów, jeżdżę do niego przez pół Polski , zdecydowanie polecam

Polecam za FACHOWOŚĆ i ludzkie podejście do problemu. PROFESJONALISTA W KAŻDYM STOPNIU. Zna się na tym co robi, nie wciska przysłowiowego "kitu" i na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta a nie zysk.

Wspaniały fachowiec i człowiek.Rzetelnie podchodzi do tematu. Realnie ocenia możliwości i efekty, a efekty leczenia sa zadziwiające. Polecam serdecznie. maria1021

maria1021

jestem bardzo zadowolony z wizyt, była to nieraz jedyna i bardzo szybka pomoc,

jestem bardzo zadowolony z wizyt, była to nieraz jedyna i bardzo szybka pomoc,

Pan Sierpiński nie jest lekarzem rehabilitacji lecz magistrem fizjoterapii......złote ręce.

Złote ręce Pana doktora postawiły mnie na nogi. Gorąco polecam!

Złote ręce Pana doktora postawiły mnie na nogi. Gorąco polecam!

OD jakiegoś czasu szukałam dobrego lekarza, który pomógłby mi w moich problemach, wiadomo, praca siedząca nie służy kręgosłupowi...z czystym sumieniem polecam Pana Doktora!;)

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Białystok"?

Elżbieta Kuchlewska

Rehabilitant dziecięcy
Centrum Medyczne Hansa-Rehabilitacja
15-732 Białystok

dr
Marek Kurasz

Rehabilitant
Szpital NZOZ "HUMANA MEDICA OMEDA"
Fabryczna 39
15-482 Białystok