lekarz Robert Sowiński

Doktor niesympatyczny, jakby był tam za kare. Gdy mówiłam o problemie z ręką, chamsko odpowiadał. Zdecydowanie nie polecam.

Nie polecam tego lekarza, leczył mojego 18-miesiecznego synka, przy kontroli skrócił mu szynę gipsową, starą, która spadła z nóżki wieczorem. Na Sorze lekarz powiedział, że nie zakłada się starej szyny. X Chciał zostawić dziecku szynę na 2 tygodnie, bo szedł na urlop, a nie było takiej potrzeby. Nie polecam,nie zna się na swojej pracy.

Wspaniały lekarz, polecam . Dzięki doktorowi uniknełam operacji kolana .. Zastosowane leczenie pozwoliło mi na normalne funkcjonowanie bez bólu. Po prawie 10 latach ciągłego bólu.. Przez te lata nikt nie potrafił mi pomóc. Naprawdę super specjalista!

Pan Doktor jest klasycznyn przykładem lekarza który zamiast pomagać ludziom w godzinach za które ma płacone, woli wykonywać prywatną praktykę lekarską. Będąc w ZPS na Curie w Tarnowie ze skierowaniem z SORU, chciałem zarejestrować się do kontroli. Pan doktor przyjmuje do 14.00 ale oczywiście tylko na piśmie. W praktyce wygląda to tak, że czeka się na zgodę o przyjęcie po czym mówi że nie ma czasu bo pędzi gdzie indziej i o 12.15 wychodzi do domu. Zwykły lekarz na pieniądze. A opinie na jego profilu są akceptowane tylko pozytywne.

Bardzo dobry i lekarz i człowiek. Ma podejście do dzieci i wyjątkowy spokój w sobie. U mnie zawsze trafiona diagnoza i skuteczne leczenie.

Doktor przeprowadził u mnie rekonstrukcję więzadła krzyżowego przedniego, zabieg się w pełni udał, obecnie wracam do sportu. Lekarz bardzo rzeczowy, świetny kontakt z pacjentem

Chodzę do dr. Sowińskiego i trzeba przyznać że jest dobry na początku sprawiał wrażenie nie zbyt fajne ale później już nie oczywiście trzyma dystans do pacjentów ale zna się na swojej pracy dawał mi skierowania na różne badania ciągle przychodziłam z kolanami a ostatnio przyszłam z bolącym biodrem i dzięki temu ze wysłał mnie na rezonans dowiedziałam się przypadkiem że mam dużą cyste na jajniku. Naprawdę lekarz godny polecenia i nie zrażajcie się do niego od razu na pierwszej wizycie.

Bylam u tego Pana z malym dzieckiem w ZPS na M.Skłodowskiej-Curie 1, i tam najpierw wyslal nas na usg , ktore wykazalo dysplazje a potem kazal dziecko wsadzic w szyne Koszli nawet dziecka specjalnie nie badajac, na szczescie zdecydowalam sie skonsultowac prywatnie i okazalo sie ze dziecko jest zdrowe. dlatego tego lekarza zdecydowanie nie polecam

Pomimo tego że zawsze na powitanie w przychodni ortopedycznej w Bochni mówi,że nikogo niezarejestrowanego nie przyjmie to i tak w miarę możliwości przyjmuje.Według mnie lekarz godny polecenia.

Fakt na pierwszej wizycie sprawia takie sobie wrażenie ale na sali operacyjnej był spoko wykonał mi artroskopie kolana i jestem zadowolony polecam każdemu.Nie zrażajcie się pierwszym wrażeniem.Pozdrawiam.