Nie polecam. Doktor nie spelnił moich oczekiwań, postawil zła diagnozę, Mam wrażenie, że finanse sa wazniejsze od pacjenta. Z dobrych rzeczy, bardzo mily i uprzejmy

Lekarz godny polecenia, miły, sympatyczny człowiek, kompetentny lekarz, który troszczy się o swoich pacjentów tych dorosłych jak i tych nienarodzonych jeszcze. Tak samo fachowo podchodzi do swoich pacjentek jak i do tych, które przychodzą do szpitala z ulicy. Ja osobiście cieszę się, że trafiłam na tego lekarza, przy jego opiece doczekałam się pięknej, zdrowej córeczki.

Sama nie wiem mi na prawdę pasuje bardzo go lubię prowadzi moja ciążę lecz słuchając opini z zewnątrz to są one podzielone boje się tylko tego żeby nie przeoczyl gdy coś będzie nie tak ale jestem dobrej myśli :)

Jestem po 2 wizytach u pana dra i już zdecydowałam, że będzie lekarzem prowadzącym moją ciążę. Miły uśmiech, szczegółowe tłumaczenie wszystkiego, badania przeprowadzone tak delikatnie, że nawet nie wiedziałam, że tak można. Lekarz prowadzący moją 1 ciąże nie dość, że był humorzasty, to nic nie mówił, żałuję że nie trafiłam do dra wcześniej...

Dodaję opinie po drugiej wizycie. Lekarz naprawdę godny polecenia. Unikalne jest, że cały czas mówi i wyjaśnia co robi, co oznacza to coś na monitorze itd. Poświęca tyle czasu ile trzeba, czułam się słuchana i poświęcił mi tyle uwagi ile potrzebowałam

Szukam namiaru na dr Stanka gdzie teraz przyjmuje?

Szukam namiaru na dr Stanka gdzie teraz przyjmuje?

Najlepszy lekarz jaki do tej pory mnie leczył,kompetentny i skromny i z powołania w przeciwieństwie "od mądrali profesorów",którzy wymyślają choroby aby tylko kasę złupić.

Bylam pacjentka doktora Stanka w 2009-2010 i bardzo go polecam, prowadzil moja ciaze, zawsze wyczerpujaco odpowiadal na moje pytania, moglam dzwonic do niego chocby w nocy, jesli mialam jakis problem. Wizyta trwala tak dlugo, jak ja tego potrzebowalam, na usg wszystko dokladnie tlumaczyl, a jesli do czegos mial watpliwosci, pytal kolegow, co uwazam za dobre, bo co dwie glowy to nie jedna ;) Polecam i z pewnoscia przy kolejnej ciazy wybiore doktora Stanka.

Polecam i z pewnoscia przy kolejnej ciazy wybiore doktora Stanka.

Jestem po pierwszej wizycie i pan doktor zasługuje na duży plus!!! W pierwszej ciąży chodziłam prywatnie do innego dr i za każdą wizytę płaciłam 100 zł, sugerowałam się super opinią i wysoką kompetencją, plus poleceniem znajomej. Z ciążą nic się nie działo, wiec nawet na prywatnych wizytach nie poświęcał tyle czasu, co pan Stanek na publicznej. a jak tamten lekarz skierował mnie raz na KTG na NFZ do siebie do szpitala, chwila moment i już następna pacjentka... Tak, jakby nie znał mnie z wizyt prywatnych... Dlatego w drugiej ciąży postanowiłam ...

Jestem po pierwszej wizycie i pan doktor zasługuje na duży plus!!!

Dlatego w drugiej ciąży postanowiłam poodwiedzać innych lekarzy. I jeśli pan Stanek będzie tak miły i uprzejmy, to pewnie zostanę pod jego opieką.
Skierował na badania na Polną oczywiście, ale tego się spodziewałam po opiniach z internetu. Na wizycie poświęcił wystarczająco dużo czasu, wszystko na bieżąco komentował, jest bardzo miły, a sposób prowadzenia konwersacji zachęca do rozmowy.

Świetny lekarz! Jestem z niego bardzo zadowolona. Prowadzi moją ciąże, rozwiewa wszystkie wątpliwości. Polecam w 100%