Lekarz godny polecenia, miły, sympatyczny człowiek, kompetentny lekarz, który troszczy się o swoich pacjentów tych dorosłych jak i tych nienarodzonych jeszcze. Tak samo fachowo podchodzi do swoich pacjentek jak i do tych, które przychodzą do szpitala z ulicy. Ja osobiście cieszę się, że trafiłam na tego lekarza, przy jego opiece doczekałam się pięknej, zdrowej córeczki.

Świetny lekarz, doktor poświęca czas na dokładne wyjaśnienia, rozwiewanie niepewności i wyczerpująco odpowiada na pytania rzeczowo argumentując np. zdjęciami USG. Bardzo polecam! Może mi ktoś powiedzieć gdzie w tej chwili doktor przyjmuje? ostatnio miałam okazję go widzieć w Medisanie na Ratajach, ale od jakiegoś czasu ponoć tam nie pracuje.

Jestem po 2 wizytach u pana dra i już zdecydowałam, że będzie lekarzem prowadzącym moją ciążę. Miły uśmiech, szczegółowe tłumaczenie wszystkiego, badania przeprowadzone tak delikatnie, że nawet nie wiedziałam, że tak można. Lekarz prowadzący moją 1 ciąże nie dość, że był humorzasty, to nic nie mówił, żałuję że nie trafiłam do dra wcześniej...

Jestem po pierwszej wizycie i pan doktor zasługuje na duży plus!!! W pierwszej ciąży chodziłam prywatnie do innego dr i za każdą wizytę płaciłam 100 zł, sugerowałam się super opinią i wysoką kompetencją, plus poleceniem znajomej. Z ciążą nic się nie działo, wiec nawet na prywatnych wizytach nie poświęcał tyle czasu, co pan Stanek na publicznej. a jak tamten lekarz skierował mnie raz na KTG na NFZ do siebie do szpitala, chwila moment i już następna pacjentka... Tak, jakby nie znał mnie z wizyt prywatnych... Dlatego w drugiej ciąży postanowiłam ...

Jestem po pierwszej wizycie i pan doktor zasługuje na duży plus!!!

Dlatego w drugiej ciąży postanowiłam poodwiedzać innych lekarzy. I jeśli pan Stanek będzie tak miły i uprzejmy, to pewnie zostanę pod jego opieką.
Skierował na badania na Polną oczywiście, ale tego się spodziewałam po opiniach z internetu. Na wizycie poświęcił wystarczająco dużo czasu, wszystko na bieżąco komentował, jest bardzo miły, a sposób prowadzenia konwersacji zachęca do rozmowy.

Dodaję opinie po drugiej wizycie. Lekarz naprawdę godny polecenia. Unikalne jest, że cały czas mówi i wyjaśnia co robi, co oznacza to coś na monitorze itd. Poświęca tyle czasu ile trzeba, czułam się słuchana i poświęcił mi tyle uwagi ile potrzebowałam

Sama nie wiem mi na prawdę pasuje bardzo go lubię prowadzi moja ciążę lecz słuchając opini z zewnątrz to są one podzielone boje się tylko tego żeby nie przeoczyl gdy coś będzie nie tak ale jestem dobrej myśli :)

NIE NIE NIE ZDECYDOWANIE NIE!!! Prywatnie miły,sympatyczny ale to pewnie dlatego ,że sie płaci!!! Gdy sie trafi do Pana doktora( już go tak nazwijmy ale koło doktora to ewentualnie może kiedyś tylko leżał!!!) na dyżur do szpitala na ul.Polną( najgorszy szpital jaki w życiu odwiedziłam) to już tak kolorowo nie jest ( prócz uśmiechu oczywiście ,który gości przez cały czas praktycznie na twarzy) w sumie to nic nie wie jak dojdzie co do czego i musi sie konsultować z innymi lekarzami bo sam nie jest pewien i można by tak pisać i pisać i pisać !!!!a przy innych lekarzach to robi sie tak malutki i sie nie odzywa kompletnie nic nawet przy swojej pacjentce która powinien wspierać bo zna ja troszkę lepiej i dłużej leczy zero ,nic cisza kompletna. Także stwierdzam ,ze nie warto u Pana doktorka sie leczyć bo nic dobrego z tego i tak nie wyniknie! Wiem po sobie i odradzam.

Bylam pacjentka doktora Stanka w 2009-2010 i bardzo go polecam, prowadzil moja ciaze, zawsze wyczerpujaco odpowiadal na moje pytania, moglam dzwonic do niego chocby w nocy, jesli mialam jakis problem. Wizyta trwala tak dlugo, jak ja tego potrzebowalam, na usg wszystko dokladnie tlumaczyl, a jesli do czegos mial watpliwosci, pytal kolegow, co uwazam za dobre, bo co dwie glowy to nie jedna ;) Polecam i z pewnoscia przy kolejnej ciazy wybiore doktora Stanka.

Polecam i z pewnoscia przy kolejnej ciazy wybiore doktora Stanka.

Najlepszy lekarz jaki do tej pory mnie leczył,kompetentny i skromny i z powołania w przeciwieństwie "od mądrali profesorów",którzy wymyślają choroby aby tylko kasę złupić.

Polecam doktora. Skierował mnie na Polną na badania i moje oczekiwania spełnił w 100%. P O L E C A M !!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Poznań"?

Med Polonia Sp.z o. o.
Obornicka 262B