lekarz Robert Staroń

Gastroenterolog, Internista

Wspaniały lekarz. Bardzo empatyczny w stosunki do pacjentów. Szybko i profesjonalnie pomógł mojemu tacie. Serdecznie polecam! Przywraca wiarę w lekarzy.

Byłem u Pana doktora prywatnie z nadzieją,że pomoże mi w mojej chorobie ,niestety leki przepisane przez Pana doktora nie pomogły.

gastroskopia wykonana przez pana Staronia była mniej nieprzyjemna, niż wykonana wcześniej przez innego lekarza

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Jest bardzo zaangażowany, uprzejmy, wszystko wytłumaczy. Ma dobry kontakt z pacjentem. Jest naprawdę wspaniałym człowiekiem.

Od jakiegoś czasu leczę się u tego lekarza. Jestem z niego bardzo zadowolona. Jest bardzo uprzejmy, poświęca pacjentowi dużo czasu. O wszystko się wypytuje. Jest bardzo zaangażowany nawet przy błahym przypadku. Jest lekarzem z prawdziwym powołaniem.