lekarz Robert Staroń

Gastroenterolog, Internista

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Jest bardzo zaangażowany, uprzejmy, wszystko wytłumaczy. Ma dobry kontakt z pacjentem. Jest naprawdę wspaniałym człowiekiem.

Od jakiegoś czasu leczę się u tego lekarza. Jestem z niego bardzo zadowolona. Jest bardzo uprzejmy, poświęca pacjentowi dużo czasu. O wszystko się wypytuje. Jest bardzo zaangażowany nawet przy błahym przypadku. Jest lekarzem z prawdziwym powołaniem.

gastroskopia wykonana przez pana Staronia była mniej nieprzyjemna, niż wykonana wcześniej przez innego lekarza