Każdą wizytę u Doktora wspominam jako pełen profesjonalizm. Zawsze są duże kolejki, ale to dlatego, że p. Doktor podchodzi w pełni profesjonalnie i nierutynowo do każdej osoby. Nie boi się wystawić skierowania na badania, stawia trafne diagnozy i przepisuje leki, które działaja. U mnie celnie zdiagnozował zarówno chorobę wrzodową jak i astmę oskrzelową.

naprawde super lekarz przyjmie nawet wtedy kiedy brak numerkow nigdy jeszcze nie odmowil przyjecia wizyty. kompleksowo i bardzo dokladnie leczy pacjenta. goraco polecam -:) wlasnie takich lekarzy nam brakuje polsce....

Doktor wydaje się być lekarzem z powołania. Kiedy zajdzie taka potrzeba podchodzi do choroby holistycznie i kompleksowo. Gdy trzeba zleci badania.Ma dobre podejście do pacjentów,Leczę się ja, mój chłopak, moja rodzina. Jedyną wadą są kolejki.Ale one świadczą o profesjonaliżmie doktora.

Super lekarz...Bardzo polecam wszytkim...Miły, spokojny... i do tego super fachowiec ... takich lekarzy naprawde brakuje w tym kraju!!!!Prawdziwych lekarzy którzy chcą wyleczyc pacjenta.

Świetny lekarz, najlepszy w Tomaszowie, w pełni doradzi i wyśle na badania, poświęca pacjentowi dużo czasu

Wciąż poszukujesz "Internista Tomaszów Mazowiecki"?

al. marsz. Józefa Piłsudskiego 32
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " MED-KOL" s.c.
ulica Przejazd 6
NZOZ Przychodnia Lekarska MEDYK