Jestem właścicielem Centrum Stomatologii I Implantologii STOMATOLOGIA STENCEL, w którym wraz ze sprawdzonym zespołem lekarzy oferuję leczenie zgodnie z obowiązującymi trendami w światowej stomatologii.

Specjalizuję się w chirurgii stomatologicznej, implantologii i protetyce - dziedzinach, które uwielbiam i którym poświęcam wiekszosc czasu zawodowego i prywatnego. Moje umiejętności i wiedza w tych dziedzinach gwarantują komfortowe, bezbolesne i efektywne leczenie.

Wykonuje następujące zabiegi:

- wszczepianie implantów oraz miniimplantów
- chirurgiczne ekstrakcje zębów zatrzymanych
- resekcje wierzchołków korzeni
- sterowana regeneracja kości
- rekonstrukcja warunków kostnych jako przygotowanie do implantacji
- plastyka dziąseł I kości
- przeszczepy bloków kostnych
- podnoszenie dna zatoki szczekowej
- plastyka połączeń ustno-zatokowych

Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuję, wykonując zabiegi w trudnych warunkach kostnych, gdzie wymagane jest odtworzenie kości z myślą o przyszłych implantach.

Doświadczenie zdobywałem biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach zagranicznych i krajowych.
Wykonałem kilkadziesiąt zabiegów pod okiem doświadczonego chirurga szczękowo-twarzowego. Współpraca trwa nieprzerwanie, dzięki czemu moi pacjenci mają możliwość leczenia schorzeń z zakresu chirurgii szczekowo-twarzowej w warunkach szpitalnych.

Zapewniam, że wykonywane przeze mnie zabiegi są bezbolesne dzięki stosowanym metodom znieczuleń.

Pracuję na róznych systemach implantologicznych (m.in. Ankylos firmy Dentsply, Astra, ICX), dostępnych w korzystnych cenach.

Współpracuję z anestezjologiem dr Grzegorzem Wojciechowskim, który wykonuje w Centrum STOMATOLOGIA STENCEL zabiegi analgosedacji (tzw. półnarkozy).

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu i czlonkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI) oraz Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego (DGOI).

Płynnie posługuję się językami niemieckim i angielskim, co pozwala mi obsługiwać pacjentów z całej Europy.

Prowadzone przeze mnie Centrym STOMATOLOGIA STENCEL to cztery nowoczesne gabinety, kompleksowo wyposażone, klimatyzowane i zapewniające komfort każdemu pacjentowi. Centrum posiada także pracownię rtg I tomograf komputerowy. Atmosfera w gabinecie, połączona z fachowością, pozwala pacjentom na przejście najbardziej stresujących procedur.

Każdy z lekarzy pracujących w Centrum specjalizuje sie w określonej dziedzinie stomatologii.
Specjaliści zapewniają konsultacje i pełną informację na temat leczenia. Umożliwia to pacjentom podjęcie świadomej decyzji w każdym aspekcie leczenia.

Zaufanie pacjentów oraz ich zadowolenie są priorytetem w działaniach Centrum Stomatologii i Implantologii STOMATLOGIA STENCEL. Dlatego wszystkie usługi są realizowane na najwyższym poziomie i z zachowaniem korzystnych cen.

Świetny lekarz ! Zawyczaj z obawą idę do stomatologa jednak obiektywnie mogę stwierdzić poprawność poniżyszch opinii. Pan Stencel leczy bezboleśnie. Całość zabiegu sprawna, lekarz ma dobry kontakt z pacjentem i tłumaczy cierpliwie. Jestem pod kontrolą Pana Stencla i śmiało mogę polecić tego lekarza. Dziękuję!

Polecam Polecam Polecam !!!!!! Nic nie boli, swietna atmosfera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doskonałhy specjalista!!! Super podejście do leczenia i pacjenta. Czasem mam wrażenie jakbym była w domu :) POLECAM

Seid September 2016 bin ich in Behandlung bei Dr.R. Stencel (Implantate). In 3 Monaten wird die Behandlung fortgesetzt und ich freue mich schon auf meine neuen Zähne. Dr. Stencel ist sehr freundlich und vertrauenswürdig. Die ganze Atmosphäre während der Behandlung war äußerst entspannt und nahm mir die Nervosität. Bin sehr zufrieden mit meiner Arztwahl.Ich möchte auch das ganze Team um Dr.Stencel loben. Ich möchte noch hinzufügen, das ich in Deutschland wohne und auf Dr.Stencel im Internet aufmerksam wurde.

Doktor, który naprawdę leczy! Z natury boję się dentystów, ale doktor Stencel nie dość, że wykonał zabieg bezboleśnie, to jeszcze sprawił że umówiłem się od razu na kolejną wizytę bez obaw!!! Polecam!!!

Doktor, który naprawdę leczy!
Polecam!!!

Mogę tylko powiedzieć że dla mnie lepszego Doktora nie ma.Miałam torbiela którego nie był w stanie stwierdzić żaden inny dentysta , ból się tak nasilił że do domu na wizytę przyjechał neurolog , przepisał mi sterydy, w nocy odwiedziłam 2 szpitale, w każdym że szpitali stwierdzili że to nie jest problem laryngologiczny ani dentystyczny. 2 tyg chodziłam z niesamowitym bólem że w końcu jak trafiłam do następnego neurologa to stwierdził że na jego oko wyglądam jak naćpana, poprzedni lekarze neurolodzy przepisywali mi tabletki na padaczkę ( nerw trójdzielny ), lekarz ten stwierdził że pewnie jest to na tle nerwowym i przepisał mi relanium oraz powiedział że jeżeli mi nie przejdzie to mam przyjechać na nocny dyżur do szpitala, tabletki nie pomogły, zastrzyki pomagały na 5 min, i w końcu trafiłam na izbę przyjęć, została mi podłączona kroplówka i ból ustał, natomiast z chwila kiedy kroplówka się skończyła ponownie zaczęło boleć ( tego bólu nie da się do niczego porównać ) lekarz stwierdził że on nie ma mi już czego podać na ból , w końcu trafiłam do tego szpitala na 2 tyg., dziennie po 3 zastrzyki i kroplówki, okazało się ze mam dziesięciokrotnie podwyższone ob, zostały mi zrobione wszystkie badania i prześwietlenia ( tomograf ), przeszłam przez wszystkie oddziały na konsultacje - przyczyny nie ustalili.Kiedy już ból ustał całkowicie chcieli mi wykonać punkcję ale nie wyraziłam zgody, stwierdzili więc że było to na tle nerwowym i że mają nadzieje że się nie powtórzy.Najbardziej mnie przerażało to że nie znam przyczyny. Rok spokoju i nagle tydzień przed wyjazdem na wakacje ponownie poczułam iż ból nawraca, uczucia strachu nie da się porównać i znowu charakterystyczne uczucie że paraliżuje mi zęby... w wyszukiwarce na trafiłam na Gabint Stomatologiczny Stencel, była godzina 20 dzień przed Wigilią, zadzwoniłam i próbowałam opisać co mi się dzieje i że rok wcześniej miałam już taki problem i nikt mi nie pomógł a są Święta i poza tym za tydzień wyjeżdżam, Pan Doktor Robert stwierdził że przez telefon mi nie pomoże i abym przyjechała. Mając na uwadze wcześniejsze moje przejścia i wizyty u wszystkich lekarzy nie wierzyłam że mi pomoże i co się okazało, że po 10 min., nie pamiętałam o bólu, moja wdzięczność nie znała granic, okazało się że był to torbiel. Pan Doktor otworzył mi zęba.. z tego co pamiętam to przyjechałam chyba jeszcze w Wigilie na kontrole czy mnie nie boli, Pan Doktor spokojnie kazał mi jechać na wakacje i obiecał że już nie będzie boleć, po powrocie z wakacji dokończyłam leczenie.
Podejście niesamowite, czułam się zaopiekowana jak dziecko wdzięczność moja nie zna granic, aczkolwiek przeraża mnie to że nikt nie wykrył tego, miałam nawet robione prześwietlenie u dentysty a i ja sama wyraźnie wskazywałam że ból promieniuje od zębów. Jak dla mnie Doktor jest niesamowitym specjalistą ale i człowiekiem który potrafi pracować z pacjentem.

Miałem wykonywany zabieg podnoszenia zatok, wszczepiania implantów oraz zakładane koronek, z czystym sumieniem oraz z pełnym przekonaniem polecam gabinet stomatologiczny oraz samego Pana Doktora. Mając na uwadze rzetelność opinii jestem w niej obiektywny. Zabieg skomplikowany ale ani razu nie czułem się niepewnie, Pan Robert zawsze cierpliwie i do skutku wszytko tłumaczył, poza tym ma ogromne rodzinne doświadczenie oraz współpracuje z najlepszymi specjalistami, sam zabieg był bezbolesny i został wykonany w bardzo przyjaznych warunkach. Jeżeli chodzi o terminowość to Pan Doktor jest bardzo elastyczny i na pierwszej wizycie informuję na ilu ...

Mając na uwadze rzetelność opinii jestem w niej obiektywny.
Jeżeli chodzi o terminowość to Pan Doktor jest bardzo elastyczny i na pierwszej wizycie informuję na ilu wizytach i w jakim czasie zostanie wykonane leczenie/zabieg, natomiast jeżeli chodzi o ceny, to wcześniej kontaktowałem się z innymi gabinetami, ceny są konkurencyjne na tyle na ile pozwala to na obniżenie ceny bez szkody dla jakości, dlatego nie warto czasami sugerować się niższymi cenami w innych gabinetach, w końcu nikt nic nie robi za darmo a jeżeli cena jest znacznie niższa zawsze odbija się to na materiale.
Pan Doktor jest bardzo dokładny, cierpliwy i ma niesamowite podejście do pacjenta.
Na koniec dodam że zęby wyglądają bardzo naturalnie i zgodnie z oczekiwaniami.
Jeżeli ktoś ma wątpliwości a przygotowuje się do poważnego zabiegu to wyrażam zgodę na udostępnienie kontaktu do mnie ( wcześniej proszę się skontaktować z Panem Doktorem i poprosić o kontakt do Jarka ) , ze względu na skomplikowany zabieg i czas w jakim był wykonywany Pan Doktor będzie wiedział o kogo chodzi.

Leprzego lek.dent. jak P.Robert chyba nie ma na całym swiecie!!! Z wielkim zaufaniem jechalam aż z Zielonej Góry a miałam robione koronki :) gdzie mam teraz piękny uśmiech :) Polecam gorąco!!!! :)

no cóż ja polecam p.Roberta za.... najpiękniejsze koronki i odpowiedzialność za własną pracę no i oczywiście za najsympatyczniejszy gabinet), czysty relax)

Polecam gorąco! Naprawdę świetny lekarz! Nie wiedziałam,że w dzisiejszych czasach są jeszcze tacy.