lekarz Robert Strawa

Rehabilitant

1,6
1,6
1,4

Zgadzam się z powyższymi. Mama na wizycie u Pana doktora dotyczącej rehabilitacji usłyszała od Pana (bo na lekarza trzeba mieć wiedzę, bo samo wykształcenie nie wystarczy), że rehabilitacja nie powinna być jej zmartwieniem, bo ma raka nerki jedynie na podstawie zapoznania się z badaniem rezonansu kręgosłupa. Specjaliści wykonujący badania w kierunku raka, którzy definitywnie wykluczyli DIAGNOZE PANA powiedzieli, że ta osoba nie powinna mieć prawa wykonywania zawodu, mówiąc pacjentowi takie wyroki bez dokładnych badań i pojęcia na ten temat. Powyższa osoba nie tyle nie zasługuje na żadna gwiazdę, ale winna być conajmniej zgłoszona do Izby Lekarskiej.

Arogancki ,antypatyczny, mało komunikatywny,. Nie poinformował mnie nawet jakie zabiegi zlecił. Nie polecam - chyba najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia.

Lekceważący stosunek do pacjenta. Brak kultury osobistej. Narzekamy na służbę zdrowia, a ten lekarz aktywnie przyczynia się do zaniżania opinii o polskich lekarzach. Jedna gwiazdka za : godny polecenia, tłumaczenie choroby, kompleksowość podejścia, a tym bardziej uprzejmość, TO STANOWCZO ZA DUŻO. Zgadzam się z inną opinią, ten człowiek nie powinien być lekarzem.

Ten dr to porażka, olewcze podejście do pacjenta, zadaje pytania i sugeruje odpowiedź nie dając wypowiedzi pacjentowi, z komputerem ledwo sobie radzi, ma problemy z odczytaniem i odnalezieniem badań na płytach, o receptach już nie wspomnę, bo nie wystawia twierdząc, że nie wie czemu, ale nie umie w tym momencie wystawić. Wizyty u tego lekarza to dla mnie jedna wielka kpina... Zawsze wychodzę wkurzona, ostatnio nawet się z nim poklucilam.

Jestem pod opieką Pana Doktora z powodu dyskopatii kręgosłupa. Uważam, że jest to świetny, kompetentny specjalista i zleca bardzo dobre zabiegi rehabilitacyjne. Przed zleceniem zabiegów przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem, zapoznaje się szczegółowo z historią choroby, przyniesionymi badaniami jak również sam przeprowadza badania. Uważam, że jest to lekarz z powołania i wspaniały człowiek. Bardzo dziękuję Panie Doktorze i polecam wszystkim!

Uważam, że jest to lekarz z powołania i wspaniały człowiek.
Bardzo dziękuję Panie Doktorze i polecam wszystkim!

Ten człowiek nie powinien być lekarzem. Moja mama na wizycie u "pana doktora" usłyszala pytanie "a co pani chce żyć wiecznie?". Takie słowa nie mają prawa paść z ust lekarza, powinni za to odbierać prawo wykonywania zawodu! Lekarz powinien motywować pacjenta a nie dołować i odbierać wolę walki! Dramat! Omijać amatora szerokim łukiem.

Od dwóch lat nic się nie zmieniło jest taki sam jak zawsze , traktuje jak przedmioty zastanawiam się dlaczego jeszcze pracuje w szpitalu ?

Potwierdzam powyższe opinie .Spóźnił się do pracy ponad godzinę (kolejka pod gabinetem!) (jedna gwiazdak zdecydowanie za dużo !) Zero tłumaczenia, na moje pytania odpowiadał pytaniem. Może ma wiedzę, ale ja tego nie zauważyłam >Zdecydowanie nie polecam !

Szkoda, że nie ma możliwości zaznaczenia 0 gwiazdek, jedna to o wiele za dużo. Wizyta na którą czekałam ponad pół roku okazała się totalną porażką. Doktor na podstawie dwóch pytań: "Jakieś choroby przewlekłe?" (moja odp. Nie), "Leczy się Pani na coś? (moja odp. Nie) orzekł TO JEST PANI ZDROWA. Totalna ignorancja i lekceważenie pacjenta. Nie polecam!