Doskonały fachowiec, zna się na rzeczy. Dodatkowo miły , uprzejmy, bardzo cierpliwy. Ma wyjątkowe poczucie humoru, zawsze uśmiechnięty i nigdy nie odmówi pomocy.Jestem zachwycona tym Geniuszem!!!

Dr.Robert Stroka bardzo dobry lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta z dobrym poczuciem humoru, zawsze uśmiechnięty. W szpitalu po zabiegu interesuje się pacjentem.Jak ortopeda to tylko dr.Robert Stroka pozdrawiam.

Dr.Robert Stroka bardzo dobry lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta
z dobrym poczuciem humoru, zawsze uśmiechnięty.

Godny zaufania oraz wart oczekiwania licznych godzin w kolejkach.Polecam każdemu. Pomógl mi wyleczyć już kilka kontuzji.

dr Robert Stroka jest wspaniałym człowiekiem i bardzo dobrym fachowcem w dziedzinie ortopedii, ma bardzo dużo cierpliwości do swoich pacjentów, jest zawsze pogodny i uśmiechnięty.Takich lekarzy dzisiaj jest bardzo trudno spotkać i co najważniejsze leczy wszystkich nie tylko bogaczy, których stać na wszystko. Wspaniały lekarz polecam wszystkim !!!

nigdy nie spotkałam tak rewelacyjnego lekarza jak dr Stroka. zanim się do Niego dostałam byłam wielokrotnie diagnozowana pzrez innych lekarzy z mizernym skutkiem, jednak dr Stroka oczywiście stanąłna wysokości zadania. polecam wszystkim. jedyny minu jest taki, ze bardzo cieżko się do Niego dostac, ale warto próbować :)

Lekarz z powołania kieruje się dobrem pacjenta. Dodatkowo miły uprzejmy i zabawny. W prosty i przystępny sposób potrafi opisać problem i metodę leczenia. Serdecznie polecam!

Lekarz z powołania.................................

Lekarz z powołania.................................

lekarz ze wspaniałym podejściem do każdego pacjenta - przynajmniej podczas mojego pobytu w szpitalu traktował każdego z powagą, każdemu poświęcił swoją uwagę skupiając się na problemie jakim jest uraz, choroba... i oczywiście do każdego pacjenta podchodzi z uprzejmą życzliwością

super polecam świadczy to jeżeli chcemy do niego się zapisać i posiedzieć na korytarzu posłuchać co inni mają do powiedzenia na jego temat

Bardzo dobry lekarz. Leczył moje dzieci. Fachowiec. Jedyna krytyczna uwaga - za dużo ludzi do niego chodzi.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Rybnik"?

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3
Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski
Rybnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
44-230 Czerwionka-Leszczyny
Przychodnia Bracka BIELSZOWICE
Edmunda Kokota 172
41-711 Ruda Śląska
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej sp. z o.o. "Transmed"
Władysława Reymonta 9
44-310 Radlin