Robert Stroka

Warto poczekać, duża ilość pacjentów świadczy o zaufaniu, jakim pacjenci darzą lekarza. W moim przypadku jest pierwszym lekarzem, który zlecił dodatkowe badania a nie diagnoza "w ciemno", co nagminnie jest praktykowane przez innych lekarzy a tym samym brak pozytywnych skutków leczenia.

Doskonały fachowiec, zna się na rzeczy. Dodatkowo miły , uprzejmy, bardzo cierpliwy. Ma wyjątkowe poczucie humoru, zawsze uśmiechnięty i nigdy nie odmówi pomocy.Jestem zachwycona tym Geniuszem!!!

Dr.Robert Stroka bardzo dobry lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta z dobrym poczuciem humoru, zawsze uśmiechnięty. W szpitalu po zabiegu interesuje się pacjentem.Jak ortopeda to tylko dr.Robert Stroka pozdrawiam.

Dr.Robert Stroka bardzo dobry lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta
z dobrym poczuciem humoru, zawsze uśmiechnięty.

Godny zaufania oraz wart oczekiwania licznych godzin w kolejkach.Polecam każdemu. Pomógl mi wyleczyć już kilka kontuzji.

Lekarz z powołania.................................

Lekarz z powołania.................................

Lekarz z powołania kieruje się dobrem pacjenta. Dodatkowo miły uprzejmy i zabawny. W prosty i przystępny sposób potrafi opisać problem i metodę leczenia. Serdecznie polecam!

super polecam świadczy to jeżeli chcemy do niego się zapisać i posiedzieć na korytarzu posłuchać co inni mają do powiedzenia na jego temat

lekarz ze wspaniałym podejściem do każdego pacjenta - przynajmniej podczas mojego pobytu w szpitalu traktował każdego z powagą, każdemu poświęcił swoją uwagę skupiając się na problemie jakim jest uraz, choroba... i oczywiście do każdego pacjenta podchodzi z uprzejmą życzliwością

dr Robert Stroka jest wspaniałym człowiekiem i bardzo dobrym fachowcem w dziedzinie ortopedii, ma bardzo dużo cierpliwości do swoich pacjentów, jest zawsze pogodny i uśmiechnięty.Takich lekarzy dzisiaj jest bardzo trudno spotkać i co najważniejsze leczy wszystkich nie tylko bogaczy, których stać na wszystko. Wspaniały lekarz polecam wszystkim !!!

nigdy nie spotkałam tak rewelacyjnego lekarza jak dr Stroka. zanim się do Niego dostałam byłam wielokrotnie diagnozowana pzrez innych lekarzy z mizernym skutkiem, jednak dr Stroka oczywiście stanąłna wysokości zadania. polecam wszystkim. jedyny minu jest taki, ze bardzo cieżko się do Niego dostac, ale warto próbować :)