lekarz Robert Suszko

Rehabilitant, Neurolog

Dawno nie trafiłam na tak miłego i otwartego na problemy pacjenta lekarza. Czułam, że została mi poświęcona pełna uwaga ze strony Pana Doktora, jak również czas wizyty był adekwatny do problemu z jakim przyszłam- nie była to wizyta na zasadzie "wejść i wyjść". Do momentu wykonania badania potwierdzającego możliwą chorobę, Pan doktor przepisał mi leki, które nim zostanie wdrożone pełne leczenie pomogą uśmierzyć mi ból i normalnie funkcjonować, za co jestem ogromnie wdzięczna. Klinika, w której miałam umówioną wizytę na najwyższym poziomie. Jestem usatysfakcjonowana wszystkimi aspektami związanymi z tą wizytą. ...

Kolejną wizytę również umówię u doktora Suszko. Z całą pewnością będę go polecać osobom szukającym wybitnego neurologa, po prostu lekarz z pasją.

Świetny specjalista, najlepszy neurolog w Krakowie. Miły, sympatyczny i kompetentny. Polecam bardzo!

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Kraków"?

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1
Beauty & Health
ul. Księcia Józefa 81
Szpital Uniwersytecki
oddz.Chorób zwyrodn. i chor. nerw. mięśn.

Dietla 19/3

CM LUX MED