Robert Świerczyński

Poslalam narzeczonego z bolacym barkiem od dzwigania,lat 55, owszem pan doktor bardzo mily rozmowny itd. jednak co zaproponowal to zastrzyk ze sterydem.Po 3 tygodniach okolice zewnetrzne stawu napuchly strasznie/dzis sie to stalo/, lekarz ogolny poinformowal nas ze sterydow nie powinno sie wstrzykiwac do stawu bo dziala niszczaco na staw,ze dla wiekowej osoby ma to tylko sens a nie mlodej.Taki staw trudno tez potem rehabilitowac bo steryd usztywnia struktury. Mysle ze lekarze ida na skroty, nie polecam tego lekarza

Omijać szerokim łukiem - tam się liczy tylko forsa, a nie zdrowie pacjenta. Nie daj Boże jak coś wiesz na temat swoich dolegliwości, doktor zawsze chce być wszystkowiedzący i nieomylny.

Omijać szerokim łukiem - tam się liczy tylko forsa, a nie zdrowie pacjenta.

Lekarz z dobrym podejście, leczę się u niego już od 4 lat. Inni lekarze kierowali od razu na operację, on jako jedyny postanowił leczyć mnie zachowawczo, dopóki stan nie postępuje. Rzeczowy i uprzejmy, odpowiada na każde pytanie, tłumaczy w ludzkim języku. Polecam. Cena warta naprawdę.

Jestem po operacji haluksów. Jest super, nóżki piękne, szczupłe i na dodatek (albo przede wszystkim) nic nie boli. Pozdrawiam Maria Krawczyk

Żaden lekarz nie podszedł do mnie tak fachowo a zarazem tak po ludzku jak Doktor Świerczyński. Jest daleki od operacji, stosuje alternatywne metody leczeni, współpracuje z najlepszymi specjalistami. Nie zbywa, nie utrudnia kontaktu, poświęca mi tyle czasu, ile JA tego potrzebuje i odpowiada na wszystkie pytania. Naprawdę- nigdy innego ortopedy..

Doświadczony, rzeczowy, sympatyczny. Doskonale tłumaczy i dobiera leczenie. Polecam z czystym sumieniem.

Polecam !!!!! Poświęca dużo czasu pacjentowi, i wszystko dokładnie tłumaczy! Szkoda że już nie pracuje w Damianie :(

bardzo długo cierpiałam z powodu ostróg piętowych. Praktycznie wszystko zawiodło (rozbijanie ultradźwiekami o małej i dużej częstotliwości, środki farmakologiczne o coraz silniejszym działaniu).Pan dr dokładnie wytłumaczył przyczyny dolegliwości,zalecił ćwiczenia rozciagające (przedtem zlikwidował ból tzw. blokadą pięty), zdecydowanie odradził operację. Po prawie roku bólu nie do zniesienia nastapiła poprawa, aż ból ustąpił całkowicie. Gorąco polecam i żałuję, że Pan dr tak daleko "uciekł" z Damiana.

Witam, Z pełną odpowiedzialnością polecam Doktora Świerczyńskiego :-) Jestem pacjentem, który gra dużo w piłkę i mam niestety dużego pecha co do różnorakich kontuzji. W każdym przypadku Pan Doktor podszedł do sprawy w 100% profesjonalnie. Temat został za każdym razem dokładnie omówiony i opisany. Ani razu Pan doktor nie chciał mnie kroić czy operować, a raczej szukał alternatywnych metod leczenia w postaci ćwiczeń i rehabilitacji. Za każdym razem skutkowało poprawą stanu zdrowia. Oprócz tego fajny i miły facet, z którym można pogadać. Naprawdę polecam, szczególnie ludziom, którzy uprawiają jakiś sport.

Witam,

Z pełną odpowiedzialnością polecam Doktora Świerczyńskiego :-)

Zabieg rekonstrukcji wiązadła krzyżowego miałem już jakiś czas temu ale do tej pory nic złego się nie dzieje i funkcjonuje normalnie. Fachowe i indiwidualne podejście do każdego... Prawdziwy fachowiec... polecam wszystkim