lekarz Robert Szafranek

Szanowny Pan lekarz Robert Szafranek w pracy charakteryzuje sie profesjonalizmem. Jest delikatny i uprzejmy. Wykonuje zawód z pasją. Godny polecenia:-)!

bardzo bardzo miły, sympatyczny, a przede wszystkim kompetentny lekarz, widać że również dobry człowiek. przeprowadza dokładny wywiad, tłumaczy wszystko. taki powinien byc każdy lekarz, a pierwszy raz takiego spotkłałam. kiedy będę planować ciążę chcialbym by ją pprowadził. szkoda, że przyjmuje tylko prywatnie, pewnie nie kazda kobieta może sobie pozwolić. ale warto zainwestować w fachową opiekę. wyrazy szacunku dla pana za osobowość przede wszystkim:)

ja mam pytanko gdzie przyjmuje dr.Szafranek oprucz luxmedu i szpitala na krasnickich

Kompetentny,miły,wzbudzający zaufanie!!na prawdę warty polecenia specjalista!

Kompetentny,miły,wzbudzający zaufanie!!na prawdę warty polecenia specjalista!

Pan Doktor jest świetnym specjalistą. Badanie przeprowadza bardzo fachowo, omawia wszystko co widzi na ekranie bardzo dokładnie. Jest bardzo miły, delikatny i precyzyjny. Polecam każdej kobiecie, która waha się nad wyborem lekarza.

Dr Robert przyjmował mój poród a później mnie zszywał i mam jak najlepsze o nim zdanie. W czasie porodu mi pomagał przy z szyciu powiedział co i jak ile szwów kiedy zdejmą. Jak najbardziej pozytywnie oceniam Pana doktora.

Do doktora trafiłam na usg całkowicie przypadkiem, gdyż zależało mi na danym terminie wizyty. Pomimo tego wyszłam z gabinetu bardzo mile zaskoczona i na pewno tam powrócę. Badanie było zdecydowanie delikatniejsze aniżeli u poprzednich lekarzy. Był bardzo dokładny i wszystko wyjaśniał. Każdej pacjentce poświęca dużo czasu i uwagi. Jest to lekarz godny polecenia:)

Robert jest tez fajnym człowiekiem:)pozdrawiam kolegę:)

Robert jest tez fajnym człowiekiem:)pozdrawiam kolegę:)

Witam! Ja mogę stwierdzić ,że w moim przypadku dr R. Szafranek okazał sie bardzo dobrym lekarzem.W trakcie wizyt zawsze miły , delikatny, rzeczowy i kompetentny.W czasie trwania ciązy zawsze szczegółowo przeprowadzał badanie , robił usg, udzielał wyjaśnień co do przebiegu ciąży, zlecał potrzebne badania.Trafiłam do niego z polecenia koleżanki i sie nie zawiodłam.Wczesniej miałam bardzo niemiłe doswiadczenia związane z wizytami u lekarzy. Mimo wielu przeciwności urodziłam zdrową córkę. Doktor nie był przy porodzie, ale odwiedził mnie w szpitalu.Planuję kolejną ciążę i na pewno udam się do tego lekarza, gdyż budzi moje ufanie. Szczerze polecam.

Zgadzam się z poniższymi opiniami. Lekarz jest niezwykle sympatyczny, widać że wie o co chodzi do tego delikatny. Myślę, ze po tej wizycie zostanie moim lekarzem prowadzącym. Polecam wszystkim Paniom - pozdrawiam Marlena