lekarz Robert Topyłło

Bardzo dobry specjalista. Prowadził moją ciążę i mogę go polecić w 100%. Dokładny wywiad oraz badanie usg ciąży. Odpowie wyczerpująco na wszelkie pytania. Zawsze z uśmiechem do pacjentki. Miły, sympatyczny, spokojny, i co najważniejsze delikatny. Szczerze polecam.

Gorąco polecam. Pan Doktor prowadził moją ciążę, udzielał wyczerpującej odpowiedzi na każde pytania, uprzejmy, delikatny i w 100% profesjonalny. Nie szczędzi czasu pacjentkom, szczerze polecam.

Bardzo dobry, kompetentny ginekolog i bardzo miły człowiek, pomocny i życzliwy. Leczę się u niego w ramach NFZ i jestem bardziej zadowolona z tego lekarza niż z tych, do których chodziłam prywatnie.