lek. med. Robert Walkiewicz

Anestezjolog

Znakomity lekarz i specjalista.Z racji problemów zdrowotnych bylem wielokrotnie znieczulany przez Pana doktora Walkiewicza i mogę ręczyć za jego fachowość i troskę o pacjenta!Życzyłbym sobie więcej takich specjalistów! Absolutnie polecam!

W październiku 2012 roku Pan dr Robert Walkiewicz podjął się znieczulenia mojego Ojca, który w sierpniu 2012 roku skończył 90 (dziewięćdziesiat) lat, w trakcie udanej operacji na prostacie techniką PVP, przeprowadzonej przez Pana dra Sławomira Mrozickiego. Operacja ta była poprzedzona szczegółową konsultacją u Pana dra Roberta Walkiewicza. Według mojej wiedzy mój Ojciec jest najstarszym pacjentem w Krakowie poddanym operacji prostaty techniką PVP. Nie byłoby tej operacji gdyby Pan dr Robert Walkiewicz nie podjął się znieczulenia mojego Ojca w trakcie jej trwania. Dziękuję !

Dobry kompetentny lekarz :) Przez cały czas trwania zabiegu otaczał mnie troskliwą opieką. Przed zabiegiem starał się dokładnie wytłumaczyć jego przebieg oraz skutecznie mnie uspokajał poświęcając na to swój prywatny czas.

Jest bardzo dobrym lekarzem ,stanowczy i konsekwentny z dużą wiedzą i doświadczeniem.Jest lekarzem otwartym na ludzi i ich problemy .Stara im się pomagać z całego serca.Polecam tego lekarza.

Z przykrością muszę wystawić negatywną opinię. Miałem ostatnio zabieg w Szpitalu Bonifratów w Krakowie, szpital jak najbardziej ok, ale postawa tego lekarza, brak uprzejmości, wyższość i brak informacji dla pacjenta mają wpływa na wystawienie przeze mnie tego komentarza. Ten lekarz jest już wypalony zawodowo, najwyższy czas przejść na emeryturę! Zdecydowanie nie polecam.

mogę w 100% podpisać się pod wypowiedzią poprzedniej osoby. Może ten pan ma wiedzę (nie mi to oceniać), ale jest bezczelny i arogancki, nie traktuje pacjenta jak partnera i faktycznie ma się odczucie jakby było się zdanym na jego łaskę i niełaskę. Zdecydowanie nie polecam!

Może i posiada wiedzę medyczna,ale jest arogancki i bezczelny.Pacjent dla niego to nie człowiek tylko kolejny przypadek. Absolutnie nie wzbudza zaufania,wręcz przeciwnie.Pacjent jest zdany na jego łaskę i niełaskę. Odradzam tego Pana.