Robert Warnecki

Ortodonta

3,6
3,7

Na wizyty do Pana doktora uczęszczałam w Opolu. Pan doktor Warnecki ma wspaniałe podejście do pacjenta, a także posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. W razie moich wątpliwości i pytań zawsze szczegółowo na nie odpowiadał. Zawsze kiedy dokładał coś do aparatu, to tłumaczył co to jest, w jakim celu zastało założone, jaki powinien być efekt i po jakim czasie może być zauważalny. Poza tym zauważyłam bardzo duże zaangażowanie zespołu oraz jego profesjonale podejście i współpracę. Bardzo miłe było, kiedy miałam możliwość wyboru kolory takich gumowych łańcuszków czy gumeczek (zaznaczam, że jestem dorosłą osobą). Zazwyczaj wybierałam szare, ale kilka razy Paniom udało się mnie namówić na np. różowe czy niebieskie ;) Wizyty zawsze przebiegały w miłej i luźnej atmosferze. Polecam na 100%

Polecam dr Warneckiego, który zna się na tym, co robi i odpowiada na nurtujące pytania. Wizyty przebiegają punktualnie i sprawnie dzięki pomocy asystentek. W gabinecie jest zawsze miła, dowcipna atmosfera i fachowa obsługa.

Czytajac dotychczasowe opisy - w zyciu do tego lekaza bym nie poszla !! :( Dobrze ze przed 3 latami nie przeczytalam tych opini:)) :)) Aczkolwiek jestem juz pacjetka od 3 lat ( aparacik na zabkach ) gorny i dolny luk, aparacik staly juz zdjety , nigdy nie ialam problemu czy to z odklejeniem sie zamkow czy tez z czymkolwiek. Cena - zabki sa niestety czescia nas wiec warto w nie zainwestowac - sa nasza wizytowka , 50zl-czy tez 120 za usloge uwazam ze jest cena przystepna. Kobiety na buty wiecej ...

Czytajac dotychczasowe opisy - w zyciu do tego lekaza bym nie poszla !! :(

Dobrze ze przed 3 latami nie przeczytalam tych opini:))

Cena - zabki sa niestety czescia nas wiec warto w nie zainwestowac - sa nasza wizytowka , 50zl-czy tez 120 za usloge uwazam ze jest cena przystepna. Kobiety na buty wiecej wydajecie ;)

Co do podejscia DR.Warneckiego do klienta - mi odpowiada luzny styl bycia Doktora, - Niestety praca z ludzmi jest najgorsza praca , nie da sie wszystkich zadowolic - zawsze znajdzie sie ktos niezadowolony. Ale czy warto oceniac ludzi po stylu bycia ?? Dla mnie najwazniejsze jest ze dobrze wykonuje swa prace :) Na 10 pkt. 10+

Dr Warnecki jest świetnym specjalistą. Jego podejście do pacjenta jest naprawdę dobre. Gdy pobierano mi wycisk szczęki powiedziałam, że źle znoszę wycisk góry i dr od razu zmienił sposób pobierania tego wycisku dając zamiast standardowej górnej części dolną, co znacznie mi ułatwiło całą procedurę (kto miał pobierany wie jak to wygląda, po prostu można wpaść w panikę i mieć odruch wymiotny). Bardzo uprzejmy, koszt wizyt waha się w zależności od tego, co akurat jest robione z aparatem. Polecam gorąco!

Z tego co się orientuje najlepszy Ortodonta w woj. opolskim- duża wiedza, szybkość działania, poczucie humoru, nie wyciąga pieniędzy, oprócz tego dba o zadowolenie klienta z obsługi, i jeśli coś jest nie tak od razu wyjaśnia sprawę, szacun!

Czy wystawia paragony,i chodzi w fartuchu?- powiem tak raz wystawia i chodzi a raz nie, zależy od dnia, sprawia wrażenie znającego się na rzeczy, dba o klienta-pacjenta, żeby dobrze się czuł, nie jest najtańszy, oraz mało mówi o postępach leczenia,planach itp. Czasami ma mało czasu , chyba ma za dużo pacjentów, bo zapomina też lub zmienia zdanie okazjonalnie...

Polecam Dr Warneckiego z czystym sumieniem. Ktoś napisał, że nie wystawia paragonów. Bzdura. Oczywiście, że wystawia. Ktoś napisał, że nie chodzi w fartuchu. Bzdura. Oczywiście, że chodzi. Mam aparat stały i jestem bardzo zadowolona z samych wizyt jak również działania Pana Doktora na moich ząbkach. Po miesiącu widziałam różnicę!! To jest szok. Pozytywny ;).

Polecam Dr Warneckiego z czystym sumieniem.

Do pana Warneckiego trafiłam z zalecenia znajomej i do końca życia będę jej wdzięczna za tę radę. Pan Robert jest niezwykle sympatycznym, uprzejmym, ale przede wszystkim kompetentnym ortodontą, dzięki któremu po nieco ponad półtora roku mogę się cieszyć z pięknego uśmiechu. Myślałam, że moja sytuacja była beznadziejna (inna ortodontka chciała mi wyrwać trzy zęby!), a pan Warnecki sprawił, że jestem teraz szczęśliwą posiadaczką prostych zębów bez wyrywania jakichkolwiek zębów! Szczerze polecam innym, oby było więcej takich fachowców.

Do dr Warneckiego wybrałam się z powodu niekompetencji i niewywiązania się w z obowiązków poprzedniej ortodontki. Doktor przyjął mnie bez problemu, miałam jedynie zdjąć aparat ale namówił mnie do dalszego leczenia i korekty zaistniałych wad. Nie żałuję, bo wystarczył NIECAŁY (!) miesiąc by skorygować wady, z którymi chodziłam przez bite 3 lata, spowodowane przez poprzednią ortodontkę. Odpowiedział na wszystkie pytania, wyjaśnił wszystko i postawił sprawę jasno, nie mydląc oczu. Jeszcze nie zakończyłam leczenia, ponieważ dopiero na następnej wizycie okaże się, czy ściagamy aparat, czy nie, stąd trudno jest mi ocenić, czy spełnił w pełni moje oczekiwania. ale jak na razie zapowiada się na to, że tak. Wiem, że w najbliższym czasie będę musiała (ponownie) leczyć dolną szczękę, i wiem na pewno, że u dr Warneckiego. Naprawdę, jak na razie, to gorąco polecam !!

Bardzo słaby, bez wiedzy i doświadczenia. Leczenie "ortodontyczne" ( jeżeli cokolwiek miało to z ortodoncją wspólnego) nie dało żadnych efektów. Zniszczył mi zęby, rozchwiał je, powstały ubytki kostne. Ortodonta, który mnie przejął, chwycił się za głowę, jak zobaczył stan moich zębów. Do tej pory mam problemy i wydaję duże pieniądze, żeby doprowadzić zgryz do porządku. Nie wystawiał rachunków i nie nosił fartucha. Szkoda, że nie dało mi do myślenia wcześniej, bo należało szybko brać nogi za pas.