Robert Warnecki

Ortodonta

Leczenie na 5 z plusem :) gorąco polecam lek. Warneckiego, indywidualne podejście do pacjenta, leczenie z szybkimi efektami.

Dr Warnecki fachowo zajął się moim synem, założył mu aparat i już po m-cu było widać efekty. Polecam usługi dr Warneckiego.

Pan doktor założył mi aparat staly(narazie tylko górny, dolny mnie czeka za jakieś poł roku). Zdecydowałam się na leczenie u doktora Warneckiego ponieważ poleciła mi go koleżanka która wcześniej była pacjentką pana doktora. Efekt jej leczenia był oszałamiający. Teraz juz wiem że mój wybór był słuszny ponieważ już widzę efekty :) Jestem bardzo zadowolona i czekam na więcej:)) Polecam pana doktora.

ZDECYDOWANIE SPELNIL MOJE OCZEKIWANIA ,Polecam.

ZDECYDOWANIE SPELNIL MOJE OCZEKIWANIA ,Polecam.

szybko wzbudzil moje zaufanie ,spiewal i nucil podczas zabiegu co szybko przelamalo lody i lekki stress.

Leczyłam się u dr Warneckiego. Nosiłam aparat 1,5 roku. Pan doktor zawsze był uprzejmy, uśmiechnięty ale przede wszystkim jest fachowcem, znakomitym ortodontą.Zawsze wyczerpująco odpowiadał na zadawane przeze mnie pytania dotyczące postępów leczenia.Efekt leczenia-idealny!Polecam Pana doktora wszystkim borykającym się z podjęciem decyzji jakiego ortodontę wybrać:)

Rewelacyjny specjalista! Fachowość i indywidualne podejście do pacjenta. Wiem że jestem w dobrych rękach. Zdecydowanie wszystkim polecam :))

złe doświadczenia, podczas wizyty odnosiłam wrażenie że kompletnie nie obchodzi go mój problem

Fachowe i profesjonalne podejście do sprawy, a przy tym dużo humoru, bezstresowo i co najważniejsze ... bezboleśnie. POLECAM !!!

Więcej czasu przeznaczył na rozmowy z asystentką niż mojemu synowi.Duży marketing wokół siebie a zainteresowanie pacjentem mierne.Szkoda,że nie pracuje w fartuchu i nie wystawia paragonu za wizytę.