Robert Warnecki

Ortodonta

Nie polecam, wydałam strasznie dużo pieniędzy. Moja dentystka ostrzegała mnie przed wyrwaniem zbędnych zębów, które "przeszkadzały", ale pod wpływem obietnic, jako że moje zęby będą idealne wierzyłam... Niestety dużo straciłam, 2 zęby są nadal krzywe, mam wrażenie, że z miesiąca na miesiąc moje zęby się przesuwają. Warto posłuchać innych, niż wydać oszczędności, na coś co w lustrze boli..

Polecam, dr Roberta Warneckiego. Jestem jego pacjentką od kilku lat i zawsze cieszę się fachową obsługą. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Miło, bezboleśnie, skutecznie i całkiem tanio.100 % kompetencji!!! Polecam!

Witam,moja 6 letnia córka ma bardzo mała szczękę , a bardzo duże zęby.Miała już wyrośnięte górne 1 , a dwójki wychodziły przekrzywione bo nie miały miejsca.Doktor z miejsca dał skierowanie na usuniecie 3 górnych.Ze skierowaniem poszłam do mojej Pani stomatolog gdzie dowiedziałam się, że trójki usuwa się dopiero w wieku 10 lat ponieważ wtedy zanikają im korzenie.Inaczej dziecko boli jak usuwanie zęba stałego.Skonsultowałam decyzje z innym ortodontą , który potwierdził zalecenia mojej Pani stomatolog i zalecił założenie aparatu ruchomego w celu rozszerzenia szczęki. Ortodonta u którego konsultowałam moją córkę był w SZOKU z powodu decyzji DR.Warneckiego.ODRADZAM!

Leczę się u dr Warneckiego od 1,5 roku i z krzywych zębów zrobił mi naprawdę ładny uśmiech . jest może małomówny ale dobrze wykonuje swoja pracę. Polecam gorąco :)Rysiek

witam,nie mam pojęcia jakiego ortodontę mam wybrać...popocy ;)

witam,nie mam pojęcia jakiego ortodontę mam wybrać...popocy ;)

Nie polecam , niedość że po każdej jego wizycie jak wymienia mi gumki w aparacie strasznie mnie bolą zęby, wiadomo że mają trochę boleć , ale jak mi je zakłada do boli jak cholera i do tego nie mogę sobie wybierać kolru gumek tylko on mi je wybiera, niby dlaczego jak jeszcze muszę za to płacić , jest nie miły, mówi tylko jaki mam problem ale nie doradzi co ja mam z tym zrobić tylko mam sobie sama radzić . A moim zdaniem dobry ortodonta powinien doradzić jak pacjent nie jest pewny. A on nic....

Czytajac dotychczasowe opisy - w zyciu do tego lekaza bym nie poszla !! :( Dobrze ze przed 3 latami nie przeczytalam tych opini:)) :)) Aczkolwiek jestem juz pacjetka od 3 lat ( aparacik na zabkach ) gorny i dolny luk, aparacik staly juz zdjety , nigdy nie ialam problemu czy to z odklejeniem sie zamkow czy tez z czymkolwiek. Cena - zabki sa niestety czescia nas wiec warto w nie zainwestowac - sa nasza wizytowka , 50zl-czy tez 120 za usloge uwazam ze jest cena przystepna. Kobiety na buty wiecej ...

Czytajac dotychczasowe opisy - w zyciu do tego lekaza bym nie poszla !! :(

Dobrze ze przed 3 latami nie przeczytalam tych opini:))

Cena - zabki sa niestety czescia nas wiec warto w nie zainwestowac - sa nasza wizytowka , 50zl-czy tez 120 za usloge uwazam ze jest cena przystepna. Kobiety na buty wiecej wydajecie ;)

Co do podejscia DR.Warneckiego do klienta - mi odpowiada luzny styl bycia Doktora, - Niestety praca z ludzmi jest najgorsza praca , nie da sie wszystkich zadowolic - zawsze znajdzie sie ktos niezadowolony. Ale czy warto oceniac ludzi po stylu bycia ?? Dla mnie najwazniejsze jest ze dobrze wykonuje swa prace :) Na 10 pkt. 10+

masakra!! po pierwszej wizycie mam dość doktor bez fartucha, kazał mi powyrywać zdrowe zęby, bo mu przeszkadzają i jeszcze zamiast zająć się moimi zębami ustalał z asystentką co ma mu zamówić na obiad ŻENADA!!!

bardzo jestem zadowolona z wyboru dr Warneckiego jako mojego ortodonty, widzę super efekty i jestem pewna ze ostateczny efekt spełni moje oczekiwania, wszystko idzie zgodnie z planem o którym rozmawiałam z ortodontą przed rozpoczęciem leczenia. Zdecydowanie mogę polecić doktora Warneckiego.

Brak kompetencji,naciagacz,nie przyjmuje w fartuchu ani przebraniu!!!zbyt lużne podejście do pacjenta.Nie daje rachunków ani paragonu !!!