dr n. med. Robert Wasilewicz

Nagrody i wyróżnienia:

Znajomość języków obcych:
- język angielski

Nagrody i wyróżnienia:
Wyrożnienie: Rozprawa doktorska „Ocena aktywności aktyniny i aktyny mięśniówki gładkiej w blaszce sitowatej twardówki oczu z neuropatią jaskrową zależną od podwyższonego ciśnienia wewnątrzgałkowego.
Wyrożnienie: XXVII Sympozjon Retinologiczny. Poznań.
Zanik nerwu wzrokowego w jaskrze wtórnej po chirurgii witreoretinalnej z zastosowaniem endotamponady olejem silikonowym
Ocena wybranych parametrów biometrycznych gałki ocznej : zależność grubości siatkówki od długości gałki ocznej - doniesienie wstępne

Wykonywane badania:
- Całodobowy profil ciśnienia wewnątrzgałkowego –Triggerfish, -OCT/AngioOCT/OCT odcinka przedniego oka,
- ORA,
- Tonometria konturowa Pascal,
- Gonioskopia impresyjna,
- Keratorefraktometria,
- Badanie holterowskie ciśnienia tętniczego, EKG i bezdechu sennego

Wspaniały lekarz. Miły i kompetentny. Bardzo dokładnie przeprowadził badanie i wykluczył jaskrę, którą "zdiagnozował" inny lekarz. Polecam!

Mialem paskudna bakterie w oku wygladalem jak zombi dopiero dr.Wasilewicz profesjonalnie pomogl inni pseudookulisci nawet nie mieli pojecia co mi jest Wielkie Dzieki

Bardzo dobry lekarz! potwierdziły się wszytkie dobre opinie. Długo się zbierałam z zapisaniem a teraz się cieszę bo na prawdę doktor mi pomógł

Dr Wasilewicz to naprawdę dobry specjalista. Czeka mnie niestety dość poważny zabieg ale po wizycie jestem uspokojona.. wiem jak będzie wyglądało leczenie, doktor wszystko super wytłumaczył. Polecam wszystkim

Świetny specjalista! Byłem na jednej wizycie i ciesze sie ze trafilem akurat do tego lekarza. Polecam wszystkim

Polecam pana doktora! gdyby nie on pewnie do tej pory nie wiedziałabym co się dzieje.. miły i widać, że wie jak pacjentowi pomóc.

Lekarz z sercem, po prostu. Polecam w 100%. Szkoda że tak rzadko spotyka się takich lekarzy….......

Bardzo kompetentny specjalista. Wiedza lekarska wprost ogromna. No i wyjątkowe podejście do pacjenta, bardzo indywidualne. Już wiem że to będzie mój lekarz!!!!!

Doktor jest przede wszystkim wspanialym empatycznym otwartym na drugiego -czlowiekiem, potrafi pochylic sie nad cierpieniem drugiego czlowieka. Pierwszy raz mialam okazje poznac , doswiadczyc kontaktu z lekarzem ktory nie traktuje pacjenta przedmiotowo lecz podchodzi podmiotowo interesuje sie tym co sie z nim dzieje. Podkreslam cechy niezwyklego czlowieka oby wiecej takowych. Jako lekarz , wyleczyl mi oczy z gradowki i innych paskuctw, ktorych nikt wczesniej nawet nie wpadl by przebadac.

Bardzo polecam dr. Wasilewicza, moje oko uratował, był bardzo zaangażowany i dokładnie tłumaczyl co się dzieje w oku i jak bedzie wyglądało leczenie :)