lekarz Robert Wasiński

W 2008 roku chodziłam do dr Wasińskiego z drugą ciążą. Zrezygnowałam z poprzedniego ginekologa, gdyż byłam nie zadowolona. U dr Wasińskiego zostałam należycie przyjęta i nie było problemów z dodatkowymi badaniami, nawet nalegał bym już wzięła zwolnienie lekarski, ale czułam się dobrze i ostatni tydzień przed porodem dopiero się na nie zdecydowałam by przerwać pracę. Bardzo konkretny, uczciwy, z poczuciem humoru. Urodziłam zdrowego synka, który dzisiaj ma 2 latka i 5 mc i wiem, że lekarza nie zmienię. Poleciła mi go moja mama :). I ja także polecam innym paniom. Po porodzie na wizycie kontrolnej po 8 tygodniach, gdy byłam u niego na wizycie także zostałam zbadana czy wszystko jest w porządku, a jeżeli chodzi o metody jakie mogłam zastosować antykoncepcyjne karmiąc piersią wzbogaciły mnie o kolejną wiedzę. Wielkie podziękowania!!!! Teraz przymierzam się na badania kontrolne cytologię, badania piersi, ale dni mi niestety przyjęć nie pasują. Lecz mam nadzieję, że uda mi się ponownie pójść do Pana Roberta Wasińskiego. Szczerze POLECAM!!!!!!!

Nie rozpoznał ciąży pozamacicznej dzięki niemu w ostatnich minutach życia trafiłam do szpitala. Na pytanie dlaczego krwawie odpowiedział że nie jest hydraulikiem. Niekompetentny!!!!!!

Niekompetentny!!!!!!

niepolecam tego lekarza gdy byłam u niego prywatnie był miły ale gdy powiedziałam mu że chciałabym skierowanie na badania bo niemoge od 2 lat zajść w ciąże to na oko stwierdził że ze mną jest wszysko ok a przy wypisywaniu recepty zastanawiał się co ma mi przepisać więcej do nego nieposzłam.leczyłam się w poznaniu okazało się że mam pco po resekcji zaszłam w ciąże i poszłam do niego na nfz przyjął mne ale z wilką łaską zbadał niedelikatnie a puzniej stwierdził że ciąże moge prowadzić u prywatnego lekarza potraktował mnie jak śmiecia a w dodatku po wizycie u tego pana zaczełam krwawić.

Chodze do dr. Wasinskiego juz kilka lat, zawsze bylam zadowolona, teraz jestem w 5 miesiacu ciazy ktora On prowadzi i nie moge powiedziec zlego slowa. Chodze na prywatne wizyty ale nie oszukujmy sie - na NFZ inni lekarze tez zachowuja sie gorzej i inaczej traktuja pacjentki... Polecam tego lekarza, szczegolnie na pierwsze wizyty :) Pozdrowienia :)

ja do doktora też chodziłam ponad 10 lat jestem w drugiej ciąży i gdy byłam prywatnie było milusio a jak miałam wizytę na NFZ to się strasznie zdziwiłam czekałam na wizytę ponad 40 minut a potem mega szybkie badanie i wypad z gabinetu ,poniżył mnie okropnie nie chciał dać zwolnienia lekarskiego,które dawał bez problemu gdy chodziłam prywatnie skandal wizyta polegała na przepisaniu wyników z kartki z laboratorium do książeczki ciąży

Gdy nic się nie dzieje, to dobry lekarz, spokojny, miły i opanowany. W razie brania leków można zostawić książeczkę i nie trzeba czekać na wizytę, doktor leki po prostu wypisze w wolnej chwili. Bezproblemowo chodziłam do doktora parę lat i byłam zadowolona. Gdy pojawiają się jednak jakieś problemy, to o fachowej diagnozie nie ma co marzyć. Co badanie USG to inna diagnoza. Doktor nie dostrzega również powiązań różnych dolegliwości z układem rozrodczym.

Chodzę do pana doktora już 10 lat.Byłam zarówno na wizytach prywatnych jak i na NFZ i nie zauważyłam różnicy w przyjmowaniu pacjentek.Prowadził moje ciąże.Urodziłam dwoje ślicznych,zdrowych dzieci.Chodzi do niego moja mama i siostra.Pan doktor dba o dobro pacjentów,jest bardzo miły i cierpliwie wszystko wyjaśnia,w czasie wizyty nigdy nie czułam się skrępowana.Ja jestem bardzo z niego zadowolona i polecam tego lekarza z czystym sumieniem.

jestem bardzo zadowolona z wizyt u p. Roberta W. i polecam go kazdej kobiecie. ja chodze na NFZ ale i tak samo traktuje jak idziesz prywatnie too tyle, ze bez czekania ! Jeszcze raz polecam..

Polecam w sytuacjach nagłych potrafi przyjąć o godzinie 20:00 i nie robi problemów, Żona była w gabinecie ponad 40 minut a było to tylko rutynowwe badanie. Polecam

Chodziłam do Wasińskiego 4 lata na NFZ na standardowe badania i było do przyjęcia, ale kiedy zaszłam w ciążę upadłam ze schodów i brałam leki których być może nie powinnam (nie wiedząc jeszcze o ciąży) mąż poszedł rano porozmawiać z lekarzem i prosić o wizytę poza kolejnością, lekarz pokazał jak przejmuje się swoimi pacjentkami wrzeszcząc że nie życzy sobie wymuszania na nim wizyt itp., wykrzykując że nie daje lewych zwolnień choć mąż nawet nie wspominał o żadnym zwolnieniu (na prywatną wizytę drzwi oczywiście otwarte) - potraktował męża jak gówniarza ale z wielką łaską i oburzeniem kazał przyjść po południu. Kiedy przyszłam na wizytę na dzień dobry nawrzeszczał na mnie że nasyłm na niego męża a on sobie tego nie życzy itd., zbadał mnie w ciągu kilku sekund chcąc pokazać że ma mnie gdzieś stwierdził że jest ciąża i tyle, kiedy zapytałam o możliwość zrobienia badań prenatalnych w późniejszym czasie (mam 1. dziecko niepełnosprawne o czym dr wiedział) to wyśmiał mnie i stwierdził że mogę zapomnieć :)
Jeszcze nigdy żaden lekarz nie potraktował mnie jak śmiecia, wyszłam od niego strasznie zdenerwowana (ginekolog powinien wiedzieć że nie powinnam się w ciąży denerwować a On postarał się aby mnie wyprowadzić z równowagi).
Oczywiście więcej mnie pan Wasiński nie zobaczy - w tej szczególnej sytuacji lekarz okazał się zwykłym chamem i jak widać pacjentki na NFZ traktuje jako zło konieczne ponieważ jest tak beznadziejny że z prywatnych wizyt by się nie utrzymał. Odradzam Wasińskiego wszystkim ponieważ to że jest miły to tylko pozory, w sytuacji kiedy będziemy potrzebowali jego pomocy okaże się jaki jest naprawdę - lekarz godny pożałowania. Zamierzam złożyć skargę w Izbie Lekarskiej i zachęcam inne pacjentki które poznały prawdziwe jego oblicze do tego samego. Życzę wszystkim normalnego ginekologa.