lekarz Robert Wasiński

Chodziłam do tego lekarza sporo lat ale przez niego poroniłam bo stwierdził że nie należy mi się zwolnienie lekarskie pomimo że mówiłam że bardzo źle się czuję . Podkreśle że byłam na kase chorych i pan doktor zasugerował że ciężarne które potrzebują zwolnienia przychodzą do niego na prywatne wizyty .

!!! !!! NIE ZAUWAŻYŁ ŻE JESTEM W 12 TYGODNIU CIĄŻY !!! !!! bYĆ MOŻE DOKTOR FAKTYCZNIE JEST GODNY POLECENIA ALE TYLKO W PRZYPADKU KIEDY TO MA CHYBA BYĆ WIZYTA TYPU "RAZ NA ROK ZROBIĆ CYTOLOGIĘ I BADANIE PIERSI". pRZED URODZENIEM DZIECI MIAŁAM BARDZO NIEREGULARNE MIESIĄCZKI I SPÓŹNIAŁA MI SIĘ ONA 2 MIESIĄCE LECZ BYŁO TO U MNIE NORMĄ I NIE POPADAŁAM W PANIKĘ. POSZŁAM DO DOKTORA BO POLECIŁA MI ZNAJOMA I FAKTYCZNIE JEST MEGA MIŁY, UPRZEJMY I SYMPATYCZNY. JEDNAK TO CHYBA NIE WYSTARCZY GDYŻ BYŁAM W 12 MIESIĄCU CIĄZY. ZROBIŁ MI TRADYCYJNE BADANIE I USG DOPOCHWOWE, STWIERDZIŁ ŻE DZIWNE UPŁAWY TO NIC GROŹNEGO, SPÓŹNIENIE MIESIĄCZKI TO WYNIK CIĄGŁYCH PODRÓŻY I ZMIAN KLIMATU BO MIESZKAŁAM W HOLANDII NAD MORZEM (1500KM OD Z-GÓRY), PRZEPISAŁ MI JAKIEŚ ZIOŁOWE TABLETKI NA UREGULOWANIE I NAMIĘTNIE OPOWIEDZIAŁ MI O TYM, ŻE MAM WIELKA MACICĘ I BĘDĘ BARDZO PŁODNA I ŻE TO PEWNIE GENETYCZNIE I MAMA TEŻ MUSI TAK MIEĆ :))) PO TYGODNIU ZROBIŁAM 2 TESTY, WYSZŁO ŻE JESTEM W CIĄŻY, POJECHAŁAM DO INNEJ LEKARKI I ONA STWIERDZIŁA PO ZWYKŁYM BADANIU, ŻE EWIDENTNIE JESTEM W CIĄŻY, ŻE NIE WIE JAK ON MÓGŁ TO PRZEOCZYĆ:)) PODKREŚLAM, ŻE NA WIZYCIE U NIEGO BYŁAM W STYCZNIU A NIE 1 KWIETNIA W PRIMA APRILIS :) ALE BYĆ MOŻE ZROBIŁ MI TAKI ŻARCIK NOWOROCZNY. ALE FAKTYCZNIE MEGA MIŁY :) POZDROWIENIA DLA DOKTORA :)

Lekarz był moim lekarzem przez 7 lat - dopóki moje wymagania kończyły się na standardowych badaniach było wszystko OK! Lekarz miły, rozgadany - tak samo na NFZ, jak i prywatnie. Jednak teraz prowadzi moją ciążę (lecz już nie długo) - chodzę na NFZ (przecież płacimy z mężem składki) i lekarz zrobił się wyjątkowo niemiły, wręcz chamski. Swoim zachowaniem doprowadza mnie do płaczu i bezsilności. Nie podaje żadnych informacji i cały czas komentuje, że na NFZ nie da się wszystkiego zrobić i wielkie wywody ile to wszystko kosztuje. Lekarz myśli, że ...

Lekarz myśli, że jak nam powie, że z dzieckiem jest dobrze - to jest to wystarczające. A inne rzeczy dotyczące dziecka - jak wygląda, ile ma cm itd. to jest tylko ważne, ale dla niego. Skrupulatnie to sobie wszystko notuje, ale nic nie powie. ODRADZAM! Ps. na wizytę trzeba sobie zarezerwować więcej czasu, bo lekarz przyjmuje zawsze z opóźnieniem!!!

Moge z czystym sumieniem polecic doktora Wasińskiego każdej kobiecie!

Moge z czystym sumieniem polecic doktora Wasińskiego każdej kobiecie!

DR.WASINSKI PROWADZIŁ MOJĄ PIERWSZA CIĄŻE,JESTEM BARDZO ZADOWOLONA! BARDZO KULTURALNY,KOMPETENTNY,POŚWIĘCA PACJENTCE DUŻO CZASU. ODPOWIADA NA PYTANIA WYCZERPUJĄCO,TROSZKE ROZGADANY ALE GODNY POLECENIA!! MINUSEM SĄ DUŻE OPÓŻNIENIA W WIZYTACH;( POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!!

zdecydowanie polecam tego lekarza!!!!!!!!!!jeszcze u żadnego nie czułam się tak komfortowo

wyczerpująco odpowiada na wątpliwości kobiety, wykonuje kompleksowe badania, bardzo dobrze traktuje pacjentkę,bardzo kompetentny.

Jak mi jajniki badal to mi powiedzal ze to nie normalny, i sie dziwil ze to mam nadwor Ale dobre gynekolg Alfons

Ale dobre gynekolg
Alfons

To lekarz, który na NFZ oszczędza nawet swój język. Nie obchodzą go wątpliwości pacjentki w ciąży. Pierwsze USG trwa milisekundę, zero interpretacji dla pacjentki, nawet nie wiem czy serce dziecka bije. Zdecydowanie nie polecam.

Chodzę do dr Wasińskiego juz kilka lat. Prowadził pierwsza ciążę. Robił potrzebne badania, dawał skierowanie na badania. Teraz z druga ciążą też chodze do niego. Na pierwszej wizycie zrobił USG, zbadał piersi, dał skierowanie na badania. Lekarz godny polecenia. To prawda co piszą panie o gadulstwie. Wizyty zawsze z dużym opóźnieniem ale poswieca dużo czasu pacjentkom i ich problemom. Zdecydowanie polecam tego lekarza.