lekarz Robert Wasiński

polecam dr wszystkim kobietom. ja chodze do dr ok. 4 lat, teraz jestem w ciąży i chce by ją prowadził. warto sprawdzic jaki jest.

Super lekarz miły uczynny .Bardzo polecam .

Super lekarz miły uczynny .Bardzo polecam .

Bardzo dobry lekarz, wszystko zawsze wytłumaczy jak mam jakiś problem, nie bagatelizuje sprawy, chodzę do niego od paru ładnych lat i nie mam zamiaru zmieniać gabinetu, poleciłabym Go każdej koleżance, a to że troszeczkę gadatliwy to taki mały mankament, ale czego się nie robi żeby mieć komfort psychiczny. Wspaniały ginekolog.

DOKTOR WASINSKI TO DOBRY LEKARZ.PROWADZIL MOJA CIAZE ROBIL ZA KAZDYM RAZEM USG I DAWAL SKIEROWANIA NA BADANIA

Byłam u tego pożal się Boże ginekologa ponad rok temu. Wykrył ciąże i postanowiłam, żeby ją prowadził. Oczywiście uprzedził, że jeżeli będą jakiekolwiek problemy to mam przyjść i nieodpłatnie oraz poza kolejnością mnie zbada. Po jakimś czasie zaczęłam krwawic, więc wystraszona chciałam umówić się na wizytę w ten sam dzień. Owszem zostałam przyjęta ( po 2 godzinach oczekiwania) lecz to co potem działa się w gabinecie wspominam jak największy koszmar. PSB (pożal się Boże) ginekolog stwierdził poronienie. W jednej minucie był tego pewien w następnej już nie... i tak w kółko. Siedziałam tam w stanie jakim nikomu nigdy nie życzę i po ustaleniu ze swoim alter ego uznał, że jednak poraniam i padło najbardziej odrażające, nieprofesjonalne i idiotyczne pytanie : to co, wypisywać skierowanie do szpitala czy chce pani poronić na ulicy? To chyba oddaje dokładnie tego "PSB" lekarza. Wiadomo, dodatkowa wizyta, zero kasy za nią plus traci pacjentkę. I stracił i w życiu tego PATAŁACHA! nikomu nie polecę.

Jeżdżę do tego lekarza z drugiego końca miasta, mimo że mogłabym pójść do gabinetu położonego 200m od mojego bloku. Zdecydowanie polecam. Uprzejmy, kompetentny, odpowie na każde pytanie. Nie ma znaczenia, czy wizyta jest prywatna czy na NFZ. W cenie 50 zł pacjentka ma zrobioną cytologię, badanie piersi itp. Uważam, że to naprawdę niedrogo. Rzeczywiście jest niesamowitym gadułą - podczas wizyty porusza tematy nie tylko medyczne, ale również z dziedziny polityki, szeroko pojętej nauki i wielu innych. Nie wiem, jak dr Wasiński to robi, ale można się nie odzywać w ogóle, a on potrafi wyprowadzić dygresję z każdego wypowiedzianego przez siebie zdania. Z tego powodu wizyta się przedłuża, a pacjentki czekają na swoją kolej nawet ok. godziny. Jednak warto poczekać, bo lekarz jest świetny.

Lekarz godny polecenia.Rzeczowy,kompetentny,uprzejmy i zawsze ma czas dla pacjentki.Nieważne czy chodzi się do niego prywatnie czy w ramach NFZ.Zawsze tak samo dokladnie przeprowadza badania.Gdy trzeba przyjmie o każdej porze.Straszny gaduła i faktycznie nieraz pod gabinetem są spore kolejki,ale warto poczekać.W zamian za cierpliwość otrzyma się fachową poradę.Prowadzi właśnie moją drugą i jestem bardzo zadowolona.Polecam gorąco,bo to jeden z niewielu lekarzy,do którego mam bezgraniczne zaufanie.

Polecam wszystkim kobietą, bez względu na wiek, tego lekarza, ponieważ chodzę do niego ja, moja mama, ciocia, teściowa i wszytskie mamy o nim wspaniałą opinię. Jest bardzo uprzejmy, można z nim pożartować i bardzo dokładnie opisuje przeprowadzone badanie. Jedyne co mozna mu zarzucić to, że jest straszną gadułą i siedzi sie u niego strasznie długo. Apel do pana dr: Proszę skracać czas wizyt. Pozatym lekarz godny zaufania. Pozdrawiam

Faktycznie, jest to lekarz poświęcający pacjentce zdecydowanie najwięcej czasu spośród innych, znanych mi lekarzy, co wzbudza zaufanie odnośnie kompetencji i diagnozy, ale także daje pacjentce poczucie komfortu psychicznego, że zostało się potraktowaną z należytą uwagą i respektem. Jest to lekarz, który rozmawia z pacjentką nie tylko na temat jej dolegliwości, ale także porusza wiele tematów kontekstowych. Typowy gawędziarz, co może się podobać, jeśli ktoś chce się dokształcić przy okazji albo poplotkować. Trudno przerwać jego słowotok, a nieuprzejmie jest wyjść w połowie zdania. Na koniec wizyty czasem możesz się dowiedzieć, że zajęłaś mu strasznie dużo czasu i przez ciebie może się z czymś-tam nie wyrobić. Ale ta twoja konsternacja w tym momencie wydaje się jedynym mankamentem tego lekarza, przynajmniej na kilka pierwszych rzutów oka:) Serdecznie polecam, zwłaszcza jeśli macie dużo czasu na czekanie pod gabinetem, opóźnienia są bowiem zwykle co najmniej godzinne. Ale i tak się opłaca.

Prowadził moje obie ciąże. Jest to lekarz wzbudzający zaufanie, u którego pacjentka czuje się komfortowo i swobodnie zarówno na wizycie publicznej jak i prywatnej. Nigdy nie bagatelizuje objawów wzbudzających niepokój pacjentki.